Strach o kamošku

Príspevok v téme: Strach o kamošku
lala_156

Mám strach o svoju najlepšiu kamošku. Ešte keď sme boli malé tak mi hovorievala o všelijakých magických bytostiach. To bolo v pohode ale teraz je to už dosť vážne. Niekedy si začne rozprávať iba ak pre seba a keď sa jej spýtam s kým sa rozpráva, odpovie že z jej anjelom. Niekedy mi začne hovoriť aby som si dávala pozor lebo všade sú tu démoni a tak. A keď sa rozprávame o budúcnosti tak mi vždy povie že ona tu už nebude, že pôjde za svojimi preč z tochto sveta...proste mám o ňu strach. Častokrát aj tvrdý že vie čarovať...bojím sa o ňu. Prosím poradťe mi čo mám robiť. Vopred ďakujem.

Mimulus

zewa no prepáč to je čo za názor aby to povedala jej rodičom poza jej chrbát? Ak už by malo k tomu dôjsť tak podľa mňa jej povedz, že im to musí povedať sama a ak nie tak to urobíš ty - uvidíš ako zareaguje. Alebo jej skús navrhnúť psychológa. Očividne ju máš rada a takéto priateľstvo sa už v dnešnej dobe len tak nevidí tak prosím Ťa nerob nič poza jej chrbát - jedine ak by hovorila, že si chce vziať život!!!

zewa

Povedz to jej rodicom, ked budes u nich na navsteve tak, aby ta kamoska nepocula. Viac pre nu nemozes urobit, tak sa tym netrap.

neeed

Ak ti to pripada, že je fakt divná ako píšeš, poznáš ju od malička a zdá sa ti to byť až nenormálne tak prvý krok by mal byť dohovoriť jej to, alebo sa obratiť na jej rodičov, staršieho surodenca

pinkypinky

schizofrenia s vizualnymi a zvukovymi bludmi.. pokial ju "oni" nenahovaraju na nejaku samovrazdu a nebrani jej to v normalnom zivote tak to nemusi mozno tak vadit. ale lepsie by to bolo liecit u psychiatra, pretoze sa to moze zhorsovat

Neeed

Tak skúste si ist von napr v trojici, prizvi nejaku kamaratku a trošku sa snou porozpravajte.

Ešte by si mohla viac popísať, ako sa prejavuje to jej čudné spravanie že či to len tebe v súkromí rozpráva alebo aj iným. Ja som mal raz takého spolužiaka čo čítal veľa japonských komixov, manga a podobné až mu to z toho začalo prepínať no neviem či toto bude podobný prípad

neeed

Ja som mal tiež takého čudného spolužiaka. Popýtaj sa jej na to viacej. Možno si robí z teba len haluze. Porozprávaj sa snou o tom a dajako vydedukuj o čo ide. Podľa toho by som sa zariadil. Pohovoril by som si o tom s jej rodičmi, prípadne si zavolaj nejaku dalšiu kamaratku a pokecajte a zistíš o čo ide