Alventa - venlafaxín

RNG

Larita, nebud naivna.
to ze existuju prostriedky, neznamena ze ich lekarska komunita bude pouzivat , V rozhodnutiach co sa pouzivat finalne rozhodnutie je zaujem najma financny.
A doplnky su lacne, ved to doslova rastie na strome, takze proti nim budu urputne bojovat, aj tymi najnecistejsimi prostriedkami a lzou.
A organizovana medicina bude prenasledovat kazdeho lekara, co sa odvazi pouzivat ine prostriedky, nez mu natrubili do hlavy v skolach.

Larita

A kde sa to v SR da zohnat???
Ale aj tak si myslim, ze keby to ucinkovalo, vyriesilo by to pandemiu depresie na celom svete...

RNG

Inac napr v Nemecku sa vytazky lubovnoka predpisuju ovela castejsie ako vsetky ostatne antidepresiva dokopy.Zialbohu je to vo forme drahych nliekov a mnohe z nich m,aju len hypericin a chyba im hyperforin.
Na depresie je dobre tiez brat vacsie davky vitaminu D-3 , az do 10 000 IU denne. Oplati sa vyskusat. Ucinok ale nie je okamzity, lebo D-3 sa v tele hromadi, v peceni a plny ucinok je az ked je dostatocna vysoka hladina v tele.

RNG

Neviem co za lubovnik si pouzila, ale ucinna davka z neho musi obsahovat 3 mg hypericinu a zaroven 30 mg hyperforinu. A takych je na trhu velmi malicko, zatial poznam len dve znacky z mozna 100 roznych na trhu co take zlozenie maju.
Jedna z nich je vyrobok firmy Paradise, pod menom St John's Wort, najdes ju napr v iherb.com, kde potrebna davka je v 3 kapsuliach, co je zarovren maxinalna denna davka, ak nechces riskovat prebytok serotoninu=serotoninovy syndrom.
Liek deprim napr obsahuje len hypericin a aj to primalo na poriadnu ucinnost.
Druha firma je Eclectic, ale ta je drahsia na pouzitie a ma naviac menej presne specifikovany obsah.

Larita

RNG:
Lubovnik bolo moje prve antidepresivum...neucinkovalo vobec, neviem ci sa stav este nezhorsil...ak by aj bol naozaj ucinny ako "antidepresivum" nemyslis ze by bol ovela viac vyuzivany? Nemuseli by sme chodit k psychiatrom a problem depresie by bol vyrieseny...
Skratka prirodne preparaty su slabe, a keby neboli tak by bol problem depresie vyrieseny...

RNG

Nuz jeden z vas musi byt na hlavu padnuti, alebo nemecki lekari, co predpisuju vytazky z lubovnika, alebo ty. Lebo si nemyslim, ze by mali nan ten isty nazor ako ty, ked ho predpisuju miesto inych AD.
A mna z toho vyber, ja sem nepisem svoje nazory, ale nazory lekarov, ktori maju ine metody na riesenie problemov, nez bezna medicina. A maju uspechy, takze si pokladam za povinnost ludi o tom informovat. Aj ja sam sa ich radami uz vyse 17 rokov riadim a zatial ma nesklamali.A inym lekarom sa zdaleka vyhybam, lebo radia len chemicke skodlive lieky, a v pripade AD dokonca navykove a otazne ucinne, ako som uz uviedol v tej polemike okolo ucinnosti AD, kde ich niektori lekari dnes nazyvaju o malo lepsie ako placebo, ale plne skodlivych [postrannych ucinkov.
Mnohi ludia beru tieto AD len pre to, ze maju srach prestat kvoli znacnym abstinencnym ucinkom, ktore su casto horsie nez ich problem povodne.

RNG

Co sa tyka antidepresantov, liekov, dobre je precitat si okolo toho toto
www.baumhedlundlaw.com na otvorenie oci.
Co sa tyka vytazkov z lubovnika, tie predpisuju vnapr v Nemecku ovela castejsie, ako vsetky ostatne AD dokopy.
Ze by nieco vedeli???
Alebo si drot mysli, ze nemecki lekari su na hlavu padnuti.

Katkaaa

Ahojte, chcem sa vas opytat, ze ked som nahle vysadila lieky a po 2 mesiacoch si ich chcem znova nasadit.. je to ok? co ma k tomu viedlo neopisujem,len chcem vediet ci si mozem naraz znova davat lieky v takych mnozstvach ako som ich brala.Dakujem. Mam Alventu s predlz. uvolnovanim 150mg a 75mg,Rivotril,Kventiax 25mg. Liecim sa na depky a zmiesanu poruchu osobnosti.