Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uzkost, pocit na zvracanie a odpadnutie, vycerpanost, malatnost, bolesti hlavy

Príspevok v téme: Uzkost, pocit na zvracanie a odpadnutie, vycerpanost, malatnost, bolesti hlavy
Dano1989

Dobry den,

Mam 24 rokov, a uz pol roka chodim na rozne vysetrenia a neviem co uz mam robit...
Prichadzaju na mna tazke stavy, zacne to zvysenym busenim srdca, pride na mna velky strach uzkost, hlavne v uzavretych miestnostiach, velmi neprijemny pocit, zacnem sa potit, bolesti hlavy, velmi tazko sa mi dycha, citim bolest medzi lopatkami, zavrate a pocit na odpadnutie ale najhorsie su tie pocity uzkosti, zacnem sa cely triast a je mi na zvracanie, prezenie ma a pocit na odpadnutie stale grgam akoby mi zle pracoval zaludok . Tento pocit dostavam aj v aute, v nakupnom centre, najhorise to je v noci, akonahle sa zotmie, pride na mna stav ako keby som bol opity, som spomaleny, stale vycerpany a boli ma hlava....uzkost mavam pravidelne.
Stalo sa mi to pred pol rokom, kedy som bola na pohotovosti a taha sa to so mnou az dodnes. Bol som uplne zdravy clove, sportovec a zo dna na den sa vsetko zmenilo. Je to hrozny pocit, kedze nepijem alkohol, kavu, nefajcim a z nicoho nic som chory clovek a nemozem normalne fungovat.
EKG som mal v poriadku, gastro je v poriadku, zistili mi intoleranciu na mliecnu bielkovinu, ale aj ked nejedavam mliecne vyrobky, je mi velmi zle a nic sa na tom nezmenilo.
Neviete mi prosim niekto pomoct? Uz som bezmocny a lekari mi dodnes nic nezistili. Nemoze to byt nejaka psychicka choroba??

laacike

Ahoj.
Mal som presne rovnaky priebeh, jedneho dna to na prislo z nicoho nic.....a tahalo sa to asi 3 mesiace, odpadavania tocenie hlavy busenie srdca uzkost grganie creva atd, jedine co mne pomohlo bolo si povedat ze ked umriem tak umriem ale zacnem sa zdravo stravovat a cvicit...ved co s tym stratis, a aha po mesiaci ked som si uvedomil ze zvladam cvicit 30 minut v kuse tak som si povedal ze asi neumrem len tak lahko a postupne uplne zmizly vsetky priznaky, panika uzkosti atd....takze je to vo velkej miere v hlave.... takze vela stastia a vydrz, keby to malo prijst tak uz to mas zasebou, ale si tu prekonal si uz toho tolko, neni si slaboch. caw

celebrita facebooková

Ja som mávala bolesti hlavy, sračky a grcačky, prdenie a bolesti brucha. Poslala som do prdele všetko mliečne, sladké a mastné, konzervanty tiež a odvtedy svätý pokoj. Zaradila som do stravy hlavne veľa zeleného šalátu a surovej zeleniny. Z času na čas chlorellu a spirulinu, vlákninu. Pitný režim O. K. Mojej lacnej doktorke som také veci ani nemohla povedať, lebo už pri zvýšenom cholesterole splietala čosi o psychickom pôvode, mala som dosť. Bolo mi treba konať podľa hesla "Do cvokárne nejdem, pomôžem si sama..." nakoniec v Procare zlatý, dobrý pán doktor na gastro zistil aspoň laktózovú intoleranciu, o blázninci chvalabohu ani slovo, však súkromné centrum, nie? Potom ešte Interklinik, kde sa riešilo niečo s intoleranciami: síce ako samoplatca, no tak ale aspoň to mám na úrovni :)

dusan1256

ja som mal presne take iste problemy .. bolo to psychickeho charakteru .. od kedy beriem Magnezium každy den a pijem Lubovnikovy čaj a medovku tak musim poklopat rok mam od toho už pokoj :) skuste..

kelpinka

Neviem z pár príznakov som usúdila že by to mohla byť kľudne aj tetania,ktorá môže spôsobovať únavu alebo točenie hlavy,podľa mňa by si mal navštíviť nejakého psychiatra a povedať mu o svojich príznakoch, mohla by to aj tetánia.

Jedna

Nemal si niekedy kliesta? Toto vyzera ako priznaky chronickej boreliozy... Lyme disease.... Pozri ai nieco o tom na nete, daj sa vysetrit... Aby si neliecil nieco, co vlastne nemas a nakoniec skoncis na psychiatrii na AD

Jaja31

Všetci co opisujete problémy s dýchaním, stavom na odpadnutie, úzkosť a podobne máte pravdepodobne tetanicky syndróm. Treba si dat spraviť testy u neurológa a on Vám aj predpise potrebné lieky. Dá sa toho zbaviť len to chce čas.

NELAA6

antidepresiva ti nepomžu, mám toto isté chodím ku psychologičke, je to úzkosť.Guajacuran je na úzkosť veľmi dobrý, to mi predpísala psychologička..

Lukinka

Moze to byt kludne histaminova intolerancia,prejavuje sa rozne od busenia srdca,poruch spanku,unavy...mam ju aj ja...no pozor,skuste si na par dni bezlepkovu dietu,staci par dni a uvidite,ci to nie je i tym,ja som si myslela,ze uz umieram,unavs,slabost,zavraty,busenie srdca,nevladala som vyjst do kopceka,zadychana,slaba...diagnost.mi autoimun.ochorenie,lenze ked sim prestala jest lepok,zrazu som sa zacala zotavovat,do tyzdna sa moj hladky velky jazyk znova pokryl riasinkami,vlasy prestali padat,unava hned pominula,...uz predtym som bola na gastre a lekar vyjadril podozrenie na celiakiu hoc rozbor nepitvrdil,ale crevnu stenu dvanastnika som mala mierne zapalenu....citila som sa ako anorektik,darmo,telo je prepojena nadoba,ak sa nevstrebavaju ziviny kvoli neznas.lepku do tela,akoby ste ani nejedli.Tazko sa to diagnistikuje,odkusajte si to,vacsinou je to ale tak,ze za chorobou i psych.dnes stoji nejaka porucha v metabolizme a odporucam pritom i detoxikaciu,vela zeleniny,ovocia-zdroje enzymov,chlorellu,liv.52 na detox pecene a cystone na detoc moc.ustrojenstva.

kikikiki

Len mi prislo na um, ked sa to deje v uzavretych miestnostiach, ci to nie je nahodou aj tak trochu psychyckeho povodu, myslim ze kedysi ked si bol maly, sa nieco stalo, uz aj pri porode, pred porodom, ci neskor, aj ked si nepametas, lebo v skorom veku vznikaju casto fobie, ako klaustrofobia, strach aj z pavukov... A mohlo to mat suvis s telesnym stavom... Tak ja som bola na rimokatolickom stretnuti s jednym kanadskym knazom, ktory ma dar Ducha Svateho, a liecil ludi od ich pocatia, vsetky zranenia, aj z porodu. Ale bezny katolicky knaz sa moze pomodlit za teba modlitbu oslobodenia i uzdravenia, od tvojho pocatia. Mne to pomohlo

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.