Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kašeľ

Príspevok v téme: Kašeľ
:)

Dobrý deň, chcem sa spýtať jednu otázku.

Kašlem už vyše týždňa,najprv to bol dráždivý kašel,trval asi 6 dní a teraz to už prechádza do vlhkého,vykašliavam aj trochu hlieny, to sú už nejaké 3 dni. Bola som u lekára,dal mi lieky erdomed.

Trochu zaberajú ale kašlem stále, už ma bolí celá lavá strana v krku hlavne v noci a ráno,uzlina (neviem či je zväčšená) a bolí ma aj ľavá strana na hrudi nad prsiami,ked zakašlem alebo keď hlbšie vydýchnem. Kašel už pomaly prechádza ale toto ma stále bolí. Môže to byť zápal plúc/priedušiek? Mám ísť znovu k lekárovi,alebo je šanca že to prejde aj samé?

Viem, že mi tu žiadny lekár neodpovie,ale len si chcem byť istejšia,nechcem to zanedbať.

erika12

Určite choď k lekárovi, práve preto, aby z toho nebolo niečo vážnejšie. Ja som si myslela, že som len prechladnutá a liečila som sa sama doma a prešlo mi to do zápalu priedušiek. Lekár mi vtedy odporučil liek Wobenzym, sú to vlastne prírodné enzými, pomáhajú pri opuchu sliznice a uľahčuje aj vykašliavanie. Može sa tiež používať spolu s antibiotikami, podporuje ich účinok. So správnou diagnózou som sa potom už dala dokopy rýchlo.

baška

ked si si neni istá chod ešte raz ku lekárovi, ja som mala kedysi zápal pluc a zistili mi ho až na druhy krát

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kašeľ - Fórum - ZDRAVIE.sk