Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Drobne vyrazky, ktore strasne svrbia

Príspevok v téme: Drobne vyrazky, ktore strasne svrbia
ika211

Manzel sa asi pred dvoma mesiacmi nastahoval na novu ubytovnu.Od tej doby ho svrbi cele telo.Tvoria sa mu po nom, najma po stehnach, zadku, kotnikoch a rukach, nevynimajuc dlani drobne vyrazky. Su najprv telovej farby a je ich aj velmi vela na jednom mieste, ked si to zacne skrabat scerveneju a nakoniec ich zoskrabne a spravi sa z toho krvava chrasta. Ked bol pocas vikendu doma, po jeho odchode som podobne vyrazky dostala aj ja. Vyzera to na koprivku, alebo po slovensky zihlavku, obaja sme alrgici, ale dost ma zarazilo, ze som to doteraz nemala, ani on a teraz to mame obaja, dnes som si vsimla, ze cosi sa zacina vyhadzovat aj malemu synovi. Aka choroba sa takto moze prejavovat, drobnymi svrbivymi vzrazkami?Ak to teda nie je zihlavka?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Drobne vyrazky, ktore strasne svrbia - Fórum - ZDRAVIE.sk