Baby, čo sa vám páči/nepáči na chalanoch?

žubrienôčka

Nepáčia sa mi chlapi s bradou. Musí byť bezpodmienečne oholený. Ozaj neviem, koho chcú tí dnešní muži tými svojimi huňatými teroristicky vyzerajúcimi strašidelnými bradami odplašiť, ale mňa odplašia určite a verím, že asi väčšinu žien. A do povahy aby sme si sadli, v sexe tiež a čo sa týka spoločných plánov do budúcnosti, tak tiež. Aby tam nebolo také, že bývať u rodičov/svokrovcov. Mladý pár patrí bývať extra a basta. Pár má byť spolu a mať svoje súkromie, aby sa nikto tretí do nich nestaral, lebo keď sa býva u rodičov, tak už niekto do vzťahu rýpe, či chtiac, či nechtiac, ale rýpe a to by som nechcela.

vaporwave

nemyslím si, že by bol rozdiel v tom čo chce ta 18 a 30 ročná ak je ich cieľom nájsť muža kvôli založeniu rodiny...

mne sa hlavne páči keď nie sú v konflikte zájmov so mnou a majú podobné politické názory a hodnoty ako ja, tiež sa mi páči keď majú zaujímavý hudobný vkus, alebo keď mi vedia nejakým spôsobom pomôcť pri podnikaní, a keď majú estetické cítenie a je to z ich vzhľadu vidieť :D a ešte sa mi páči odvaha (v zmysle že sa neboja navštíviť urológa :D)

Aqua13

Prečo by mal normálny chlap, chcieť škaredú a zatrpknutú starú dievku, ktorá hľadá mľandravého submisívneho úbožiaka, aby ho mohla ovládať, kontrolovať, podrývať mu sebavedomie a vybíjať si na ňom zlosť za svoje nenaplnené ambície a frustrácie? Normálny chlap si nájde normálnu babu a nebude si kaziť život s nejakým nepodarkom.

abdul abdulah

Margarétka 39
ja poznam 18 rocne skaredky a 30 rocne krasavice len pre zaujimavost. Takze preco akurat taketo prirovnanie? ;-)
Inac fotky muzov by tu bodli damy, nech mame aku taku predstavu :-)

oľiiiiiiiiiiii

Iné veci požaduje žena šikovná, schopná finančne sa postarať sama o seba a iné veci požaduje nemotorná, ťažkopádna retardovaná zlatokopka, neschopná sa fianančne postarať sama o seba.
Ďalej - iné veci požaduje 14 ročná teenagerka s pubertiackym rozumom a iné žena po 25 s dospelým rozumom.
Ďalej -iIné veci požaduje žena hľadajúca si partnera na manželstvo a na rodinu a iné primitívna štetka - nymfomanka využívajúca mužov len a len na sex.
Takto by sa dalo pokračovať aj ďalej.
Čo sa tých peňazí týka, ja si myslím, že väčšine žien stačí, ak milostivý pán nie je zadĺžený, nevyciciava ženu z peňazí a dokáže sa postarať finančne aspoň sám o seba.

lombardo1981

Kurňa! Prečo nepodporujete do textu pridané neexistujúce html tagy? A tak vynaliezavo som ten ironický text napísala. :)

Na peňaženku ti "z vysoka a riedko". :D

Test na hrubý text