Opäť na dne... AKNÉ!!!

Príspevok v téme: Opäť na dne... AKNÉ!!!
Sivenečka

Prosím vás pomoc... Skúšam všetko... Kozmetičku, kožnú, gynekologičku.. Zmenu stravy, mastičky, krémiky... Chren s octom, zmenu kozmetiky, pitie čajov... Ja už neviem čo s tým, niekde som dokonca čítala, že akné môže súvisieť s psychikou... Snažím sa prijať samú seba a mať sa rada, ale keď sa pozrem do zrkadla proste to nejde.. Práve kvôli tejto pliage.. Mám skôr upchaté póry, z ktorých sa neskôr tvoria červené a hnisavé hlavičky, je to naozaj otras.. Čistím ich ráno aj večer.. U číňanov a iných alternatývnych liečiteľov som bola... Nechápem kde je problém :( som zúfalá, chcem mať aspoň obstojnú pleť, o čistú a krásnu som už stratila nádeje... Napíšte čokoľvek čo vám pomolo. Prosím! Strašne ma to depce už aj na psychike, neraz sa pri pohľade do zrkadla rozplačem, nemám ani chuť chodiť za priateľom, zanedbávam náš vzťah... Ja sa proste za to hambím, ničí mi to život... A stále sa to iba zhoršuje.

Budem vďačná za rady.

jhujhu66

nika86 : to je akože roaccutan v kréme alebo čo ? Lebo to som ešte v živote nevidela. Vieš o tom niečo viac ? :)

Sivenečka

Vďaka všetkým za rady, samozrejme ocením aj ďalšie! :)

Tak trošku ste ma utvrdili v tej HAK, no uvidím... 20. Idem ku gynekologičke, tak uvidíme. Myslíte, že primárka súkromného oddelenia gyneokológie môže byť nejakým spôsobom podplatená aby predpisovala HAK nejakej firmy?... Chodím do ProCare a nemienim napĺnať len vačky, chcem aby mi tu hak starostilovo poradila a vybrala...

Eviq

Hlavne klud, akne ma čas od času každý, ja musím povedať že po 10 rokoch trapenia HAK Yasminelle dokonale pomohla zbavila ma bolestí pri menštruácii a pleť ostala suchšia a hladka..občas niečo pod neonkou zrkalda nájdem :) ale už nemám depky chodiť po vonku...a nakoľko planujeme s priatelom babatko už pol roka neberiem a nič sa mi nevratilo, pleť je troška masnejšia cez den sa občas zalesknem ale za seba ti odpuručam HAK...mne zmenila život

Teresita

a mozno by si to mohla jednoduch zakryť. Nič nie je nemožné pozri si toto video. Je síce po anglicky, ale podstatu pochopíš.

www.youtube.com

luu.

Vela ludi chvali ZIHLAVOVY CAJ, ja som ho pila len par dni, lebo som sa velmi vyhadzala (co je vraj dobre, lebo sa ti skodliviny dostavuju z tela prec), no ja som to vzdala:D

..mne osobne pomohol dost LAPACHO, taktiez i MASKA Z DROZDIA a denne prijat VELA TEKUTIN.

..taktiez mi napadajú rozne BIO OLEJE (napr. konopny, kokosovy, jojobovy, atd.). Tiez si ich mnoho ludi chvali:)

napadla mi i urinoterapia. teda ked sa odhodlas:)

..a na tie tabletky (roacutane, aknenormin) sa prosim Ta vykasli:)) je to svinstvo:)

simka111

ja mam s pleťou problemy asi od 14 rokov ale určite by som to neriešila takou chémiou ako sú hormonálnelieky atd... maju velmi zle vedlajšie učinky, ale nie každemu to vadi a to že niekomu z toho neje zle neznamená že mu nebude nič o pár rokov...

niekedy som aj ja chcela lieky, som som nevedela sa zmieriť s tým aku mám pleť, ale to je len zúfalstvo.. musi sa to dať riešiť aj inak....

moja spolužiačka brala nejake take lieky, mala z toho suche oči, pery a niekedy aj nočné mory...

ludia radšej veria chémií, lebo rýchlo zaberie a pritom to daný problém nelieči len stabilizuje...

nika86

A este by som povedala, ze si na to netrieskaj hocico.. Mam skusenost, ze prave prirodne veci to zhorsuju.. Radsej investuj do dobrej kozmetiky

nika86

Pridi sa poradit do lekarne.. Nemusis uzivat Roacutane v tabletach, mozes to mat aj v kreme priamo na plet. Tiez by si si mala odsledovat, ci ti to nedrázdi nieco v strave.. Vsetko sa da riesit, neboj :)

[zruseny16]

Roaccounate, Acnenormin, skus sa na to popytat koynej lekarky. Ja som to brala a dostalo ma to z toho. Tiey som si tzm presla.

meg95

Ja som si kúpila Saw pallmeto pôvodne na vlasy, ale všimla som si že odkedy ho užívam sa mi zlepšila tvár, už skoro vôbec sa mi vyrážky nerobia. Ale neviem no či v tvojom veku by to bolo dobré.