čo si myslíte o malých prsiach?

diana

Ja mám tiež malé prosia, proste som plochá,vôbec s nimi nie som šťastná, už neviem čo mám robiť, poradte ak máte nejaký recept na rast

hal

myslim si, ze je to uhol pohladu mne sa pacia zeny ako celok(vnutro+vonkajsok) a vobec nezalezi ake ma prsia
moja rada:nadaj sa ovplyvnovat konzumom a pofidernymi casopismi

lucille

Ja mam 4-ky :))..teraz odkedy beriem antikoncepciu. Vzdy som chcela mat male prsia..lebo neznasam ked mi muzi cumia do vystrihu. Neviem, mozno si poviete ze som sprosta..ale tak ja napr. nemozem chodit bez podprsenky. Nie preto, ze by som mala lajdaky..ale proste sa necitim dobre tak.je to take ine ako ked mas jednotky a dvojky.. aa ma to aj ine vyhody..zapnes v pohode saka ake chces..neboli ta chrbtica atd..DOKONCA vacsina muzov ma rado mensie..aj moj sucasny, ale tak uz si zvykol a nestazuje sa :)) A silikony neodsudzujem napriek tomu, ze ja to nechapem..Preco? ...lebo kazdy chce co nema.
papa

germi

hovorim vam, ze mne male pridu ovela atraktivnejsie ako take velke mechy... sak ked si to vezmete, tak tie obrovske prsia su vacsinou len take vrecia tuku. budte rady, ze ste plochsie... trocha spevnite svalstvo, dvihnu sa vam a bude to ok!aj ja som zacala cvicit a trocha som aj schudla, cize sa mi hrud zmensila, ale cvicenim sa pekne vyformovala, cize je mensia, ale pevnejsia, co mi totalne vyhovuje:)ani podprsenku nemusim nosit :) ale racej ju nosim....

petusa

no tak pohodlnejsie to asi je. aj beha sa dobre :o) najlepsi je asi taky stred. ani male ani velke. ten by som prijala. necitim sa dobre, hlavne ked sa mam dat do plaviek. a tazko sa hlada aj spodne pradlo. chcela by som sa citit trosku zenskejsie..

Marianka

no ja mam tiez male prsia dost. takmer plochu hrud mam a to uz mam 19 rokov. je pravda, ze menstruaciu som dostala jak 15-rocna, ale... co ja viem. chcela by som mat trosku vacsie prsia

germi

no, ja som baba a mam take normalne velke (mozno trocha vacsie) prsia.. mne osobne pripada hnusne, ked baba s velkou hrudou si da obrovsky vystrih... vyzera to lacne a pride mi to proste take... blee... sa mi viacej lubi skor, ked je baba plocha-vyzera to tak chutne a musi to byt aj pohodlnejsie, ako nosit volake stvorky na furiku pred sebou :)))