Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depilácia cukrovou pastou

Príspevok v téme: Depilácia cukrovou pastou
Palvi

Zdravím.
Pred pár rokmi mi začali rásť na nohách a bruchu chlpy. Som od klasického bieleho belocha trošičku pleťovo tmavší, a tak chlpy boli čierne.
Vtedy som sa zľakol, a nohy a brucho som si oholil.
No netrvalo dlho, a chlpy zhustli, sčerneli ešte viac a narástli ešte dlhšie.

Vyzerá to nechutne. Pravdu povediac, ešte by som nestretol nikoho približne v mojom veku, kto by bol takto husto zarastený. A aby som nezabudol, už mi zarastajú aj ramená. A tu už som si povedal že DOSŤ!!!

Začal som po internete hľadať rôzne druhy depilácie.
Po dlhšom hľadaní som objavil veľmi zaujímavý článok ohľadom depilácie cukrovou pastou. Čo ma však najviac potešilo bolo, že pasta sa dá ľahko vyrobiť aj doma v kuchyni.

No a moja otázka znie, že či po depilácií(je jedno akým spôsobom) rednú chlpy?
Veľká vďaka za radu a pomoc.

S pozdravom....

iskierka

asdfka, rukou to ani mne nešlo
pastu trochu ohrej v mikrovlnke, vezmi tupy priborovy nozik a tou opacnou stranou (ktorou sa nekraja) to natri. pomocou noza to aj stiahni, tak to ide ovela lepsie. mne sa potom zvykne stavat, ze po case pasta nejde odlepit od koze, pretoze je moc lepkava a zohriata... vtedy to natrete miesto necham chvilku tak, nech "ochladnut", pripadne na to fukam :D

Asdfka

iskierka:

Ahoj, kupila som si tu pastu z DM a neviem s nou robit.
Ked idem depilovat zoberiem si kusok do ruky trochu to rozmackam v rukach a nanesiem na nohu, a po asi 3x ked to nanesiem sa mi to akokeby roztecie v ruke a neda sa s tym robit nic jedine umyt.
Co robim zle?

iskierka

ľudkovia, ale autr témy je muž..s hustým zarastením
depilácia cukrovou pastou by pre neho nemala ďaleko od samovraždy...to že chĺpky rednú ani sama neviem posúdiť, a to depilujem cukrovou pastou dosť dlho, u teba si myslím, že by to žiaden efekt na budúce rednutie nemalo
a k tej príprave..no hej, prvotné nadšenie, jasné dá sa vyrobiť aj doma, ale chce to dosť zručnosti, mne sa to podarilo iba raz- prvý krok k úspechu, no čo z toho, keď manipulovať som s ňou nevedela :D
cukrová pasta z DM je úplne fajn, vydrží dlho ale ty ako chlap nad tým podľa mňa ani nerozmýšľaj

Tungsten1

budú ti potom rásť bledšie a jemnejšie, a budú vyrastať postupne, takže aj redšie... ale priprav sa na bolesť, hlavne prvý raz

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Depilácia cukrovou pastou - Fórum - ZDRAVIE.sk