Problém s bývalým..

Príspevok v téme: Problém s bývalým..
jujko90

chcela som sa opytat....
bol niekto v situacii, ze sa rozisiel s chlapom s tym, ze to nema vyznam...ze jedna strana chce viac ako ta druha (samozrejme ze ja som chcela normalny vaznejsi vztah a on nie)...lenze on chcel byt so mnou v kontakte....normalka ako kamos, tak som suhlasila, ze ved kamosi byt mozeme.. a pisali sme si kedze neni v rovnakom meste....i ked popravde, dost namahy mi to dalo...
lenze stale ked si piseme, tak sa vracia k tomu co medzi nami bolo...a vzdy flirtuje a pod...niekedy pise, ze ma pride pozriet a pod...
vie ze mat s nim sexualny vztah nemienim...a viem ze neriesi ine baby a vztahy..kedze mi to hovoril...
preco chce byt so mnou v kontakte?? je to trochu divne..ak by chcel chlap iba sex..tak niekolko mesiacov s tym druhym nekomunikuje len tak...ze? ci?:(

jujko90

ked ja som sa uz z toho ako tak dostala...ale niekedy len tak premyslam, ze co dalej....
neviem ci mu robi dobre mi mutit hlavu abo o co mu ide....
ja keby som nechcela nejakeho chlapa alebo sa s nim dohodla ze radsej ostaneme kamosmi...tak urcite mu nepripominam "spolocne chvile"...
asi len skuuuusa ci sa "nezopakujeme nieco"....

Magy

jujko - to je tazke vysvetlovat muzsku logiku zene. to neber v zlom, ja to len konstatujem. pre nas je tiez casto problem pochopit nieco, co vy povazujete za uplne samozrejme...
je mi luto ze sa ti takto vyvinula situacia, tiez som si presiel niecim podobnym a viem velmi dobre aky je to pocit, ked tvoje city nie su opatovane.
prezijes, neboj. bude boliet, poplaces si, ale prejde to a budes silnejsia. uvidis! ;)

nika86

Nie je to komplikovane... teba mal na sex vzdy poruke a teraz by sa inde musel snazit... Tak skusa co mu dovolis...

jujko90

ja som sa ho pytala...vravel mi presne to co ty...ze sa na vztah neciti...ja som to brala tak, ze nechce...tak som si povedala ze teda ziadne dotyky (citila som sa aj zle...trapilo ma to,ze som s niekym dlhsie a ani neviem jak ma berie), a ze s nim budem teda kamaratka..
ale nepochopim preco to stale vytahuje a zacina prvy v 90% o tom vraviet..:((
jooj...preco je vsetko take komplikovane... :(

Magy

dufa, ze budete spolu neskor. normalny vztah nechce ZATIAL. preco, to sa musis spytat jeho, sorry. ja mu do hlavy nevidim ;)

jujko90

stale dufa ze sa dame dohromady???a naco mam byt s nim, ked nechce potom normalny vztah?
nechapem zmyslanie takeho chlapa:((

Magy

myslim ze ani nemusis pisat vek, z popisu je to dost jasne.
chlapec si chce uzivat, ma silny pocit ze sa viazat este nechce, neciti sa na to dost stary. a co s atyka vztahu k tebe - tam je to o tom, ze stale dufa, ze sa mozno zase date dohromady.