Krvny tlak

Príspevok v téme: Krvny tlak
hertok

zdravim ludia mam 19 r. som uz asi 8 mesiacov slaby nechdoievam von a byva mi zle niekedy az na odpadnutie... prichadza to rycho vojde domna taky divny pocit akokeby niejake napatie stiahnu sa mi cievy a jedina zachrana je si zachovat chladnu hlavu... niekedy zase naopak zlaknut sa aby mi zacalo rychlo bit srdce vsimol som si ze vtedy sa mi zacne stav zlepsovat... ale ta slabost ma trapi od kedy vstanem pokym nezaspim... mam za sebou vysetrenia ako je CT vysetrenia krvy rtg obliciek... zda sa byt vsetko v poriadku... nemoze to proste byt krvynm tlakom ?? stale sa mi menia zily raz ich mam obrovske raz su uplne stiahnute malinke niekdy su cely den stiahnute niekdy cely den obrovske niekedy sa to zmeni pocas dna za par sekund vacsinou to byva tak ze asi hodinku pred spanim sa mi vzdy cievy roztiahnu... mam infekciu v ustach caka ma zakrok kde mi vytrhnu infikovane zuby a ja sa len modlim aby to bola pricina a po zakroku aby sa mi stav zlepsil no neviem si vysvetlit tie zel stavy... a pravdepodobne mam od infekcie aj cystu asi 2 cm hrcka na krku pod uchom no v nemocnici sa somnou jkazdy hadal ze ta, vraj nic nemam a vymyslam si nakonmiec som odysiel s nemocnice s papierom na psychiatra... toto je vazne chore... hlavne ma zaujima to stahovanie ciev..dik za prip. odpovede..