Milujem svoju lekarku

Príspevok v téme: Milujem svoju lekarku
Slecna A.

Uz dlhsiu dobu navstevujem psychiatricku. Nedavno ta moja odisla na matersku a prisla nova. Odkedy sa stala mojou lekarkou sa citim nesvoja. Je pre mna velmi pritazliva a najradsej by som bola s nou ako so svojou partnerkou. Je to normalne? Ziadna zena ma este nepritahovala tak ako ona. Pritahuje ma viac nez ktorykolvek muz v mojom zivote. Nevyznam sa v sebe...

mala_kacicka

ahoj outu, zaujala si ma. hanbím sa písať o sebe tu... prosím popíšeš si so mnou? môj email uvidíš keď ukážeš na moje meno.

Meretseger

Nepochopenia a odsúdenia sa ti na Slovensku môže dostať veľmi ľahko a veľmi veľa, takže na to kašli už teraz, outu:) Je veeeľmi oslobodzujúce úplne sa vykašlať na to, čo si o tebe pomyslia ostatní a žiť si len podľa seba. Try it!
bonbonierka, v detstve ma muži sex. zneužívali a veľmi dlho som sex vnímala ako znásilnenie, takže som sa nikdy nevedela pri mužovi úplne uvoľniť. Pri žene však hej, je to proste... viac o nežnosti, blízkosti, ani nie tak o tom vzrušení a rýchlom "urobení sa", ako som to vždy zažila s mužmi.
Priateľka má 32, ja 20. Obe Trnavský kraj.

Slecna A.

bonbonierka, necitam stupidne prispevky z tejto temy, ale jeden od teba som si precitala...
Citujem "...outu, aj ja sa snažím správať sa k ľudom pekne, ale nie vždy je to vzájomné"....Skus to aj aplikovat do realneho zivota, lebo tvoja reakcia na moj prispevok nebola zrovna podla tohto tvojho presvedcenia :)

Slecna A.

hujer, pozri si moju IP adresu, nie adresu zakladatelky. TAM uvidis rozdiel. Nemusim tu nikomu nic dokazovat, ja som bola rovnako prekvapena z toho, ze niekto neschopny pouziva moj nick :) Mimo ineho, moj nick s mojou IP adresou je mozne vidiet v mnohych, mnohych inych starsich temach, takze "bola som tu skor" :) Aj tebe pekny vecer

Slecna A.

Bonbonierka, rozumej tym, ze som sa tu registrovala. Som dospela osoba, takze nebudem ti vysvetlovat, preco som doteraz registrovana nebola :) pekny vecer

hujer

Slečna A. prispevky dnes o 11.16 hod. a 11.52. Akože dve rozdielne osoby, dva rozdielne prispevky a ta ista IP. Naozaj mas schizu, ani si to nemusela prezradzat...