Milujem svoju lekarku

Príspevok v téme: Milujem svoju lekarku
Slecna A.

Uz dlhsiu dobu navstevujem psychiatricku. Nedavno ta moja odisla na matersku a prisla nova. Odkedy sa stala mojou lekarkou sa citim nesvoja. Je pre mna velmi pritazliva a najradsej by som bola s nou ako so svojou partnerkou. Je to normalne? Ziadna zena ma este nepritahovala tak ako ona. Pritahuje ma viac nez ktorykolvek muz v mojom zivote. Nevyznam sa v sebe...

Slecna A.

Mila zakladatelka temy, svoj nick, ktory tu uz pouzivam dlhe mesiace, mam "patentovany" :) Nabuduce sa uz neprihlasis pod nim :) Pekny vecer

bonbonierka1

outu, aj ja sa snažím správať sa k ľudom pekne, ale nie vždy je to vzájomné. chceš dakedy popísať?

outu

ano, mas pravdu, mohlo by mi to byt jedno. ale nejak je to vo vnutri mna, ze mam strach, ze sa bojim reakcií, nepochopenia, odsúdenia... Je mi jedno co si kto o mne myslí. Nikomu som nic zlé neurobila. Snazím sa zit tak, ze ako sa ja správam k druhým, tak sa budú oni správat ku mne... Snad to raz prekonam.

bonbonierka1

outu sa bojíš ako by to vnímali? prečo ti tak veľmi záleží na tom, čo si myslí okolie a ostatní? veď je to tvoj život...

Meretseger tak to ma zaujíma :) aký je sex so ženou a v čom je lepší, nechýba ti určitý "prvok" chlapa? :D z otehotnenia som aj ja mávala nervy, ale odkedy beriem HAK je to v pohode.

koľko máte rokov baby a odkiaľ ste?

Meretseger

bonbonierka, ja som skôr na ženy, jednoducho to medzi nami viac iskrí, i keď som zatiaľ bola narovnako s 2 mužmi i 2 ženami. Vnímam ich rovnocenne, ide mi predovšetkým o to, aby dotyčná osoba bola inteligentná a so zmyslom pre humor, týmto si ma získa:)
Ale tak či tak skôr ženu... napríklad odpadá riziko otehotnenia, z čoho mám neskutočnú hrôzu:) Alebo celkovo vzťah so ženou je viac o jemnosti, nežnosti a blízkosti, teda aspoň ja mám zatiaľ také skúsenosti. Aani nehovoriac o tom, že so ženou je lepší sex :P
No a v neposlednom rade u mňa zavážia aj skúsenosti: muži mi neskutočne ublížili, preto im nedôverujem.

outu

tak sa daj zapísat do zoznamu súdnych prekladatelov. i ked tam je to horsie asi s platením. :)
bonbonierka... no... ja mam v sebe stale zmatok, ale asi zenu momentálne... len mám strach z ludí, okolia, nepochopenia...

pan d.

Keby si vedel aky som v tej nemcine namakany, tak by si nechapal, fakt. Ja nemam cele dni co robit, tak studujem nemcinu, posledne som prebral polnohospodarsku nemcinu, chapes?:) Ja si chcem poriadne privyrobit, lebo idu sviatky, zima:) No nemozem sa dostat k takym zakazkam, aj zdravotne som na tom momentalne ok, pat rokov som prekladal ako profesionalny prekladatel.