Milujem svoju lekarku

Príspevok v téme: Milujem svoju lekarku
Slecna A.

Uz dlhsiu dobu navstevujem psychiatricku. Nedavno ta moja odisla na matersku a prisla nova. Odkedy sa stala mojou lekarkou sa citim nesvoja. Je pre mna velmi pritazliva a najradsej by som bola s nou ako so svojou partnerkou. Je to normalne? Ziadna zena ma este nepritahovala tak ako ona. Pritahuje ma viac nez ktorykolvek muz v mojom zivote. Nevyznam sa v sebe...

bonbonierka1

outu a Meretseger ako to vnímate keď sa vám páčia chlapi aj ženy a mali by ste si vybrať niekoho na vzťah: vyberiete si skôr chlapa alebo ženu? čo bude ovplyvňovať vaše rozhodnutia?

anjel197

Ja len tak Meretseger zo zvedavosti, ci to nie je ta, ku ktorej chodim ja :-) Ona je tiez velmi mila a zlata a tiez ju maju pacienti velmi radi... A s tou tvojou to moze byt fakt osud MS a SM :-)

pan d.

Moja babka /jezibaba/ tak vravieva: co vidis na druhom, cakaj na sebe.
Tak je mi luto, ze si o neho prisla, co k tomu mam povedat. Ci aj ty mas schizo?:) Potrebujes, aby som ta utesoval?:) Ja mam svojske zmyslanie, nie ani tak humor:D

Meretseger

Každá z nás má predsa na mysli nejakú inú a niekde inde, ani nevieš kde! Načo ti to bude, anjel? (Alebo som niečo šeredne nepobrala?) Moja má ináč iniciály MS, možno je to osud, keďže ja mám opačné :D

outu

pan d., ten kamarat bohuzial uz nezije, ale mal tiez taky svojsky humor, mnohí si mysleli, ze ich uraža, ale on bol proste on, a my sme ho mali za to radi, bola s ním sranda, vedel cloveka nabudiť, aby žil a uzival si zivota... Uz sa modlí na svojej planéte k písmenkovej cestovine...