Milujem svoju lekarku

Príspevok v téme: Milujem svoju lekarku
Slecna A.

Uz dlhsiu dobu navstevujem psychiatricku. Nedavno ta moja odisla na matersku a prisla nova. Odkedy sa stala mojou lekarkou sa citim nesvoja. Je pre mna velmi pritazliva a najradsej by som bola s nou ako so svojou partnerkou. Je to normalne? Ziadna zena ma este nepritahovala tak ako ona. Pritahuje ma viac nez ktorykolvek muz v mojom zivote. Nevyznam sa v sebe...

outu

bonbonierka1, to je to čo ani sama asi neviem. uputal ma jej pohlad, je sikovna, zodpovedna. vidim ju raz za čas, prákrát som s nou sice pracovala a uz tam to bolo, ze som bola trochu nervozna pri nej. samo od seba. :)
pan d. :DDD

anjel197

Meretseger a Slecna A. mozem sa spytat o ktoru psychiatricku sa jedna, aspon zaciatocne pismeno krstneho mena... ?

Meretseger

pan d., si okej? Nevidíš okolie dvojmo?
Pod potláčaním som myslela to, že city nevyjavíme danej osobe, lebo to vzťah rozbije. Ináč si to pokojne vypíš do denníčka alebo sa zver kamarátovi/ke, také čosi.
Už sa vidím, ako by som došla za latinčinárkou s Ego te amo :D:D:D

Slecna A.

merryXmas, neviem o com tocis ty...zjavne si zakladatelka temy uvedomila, ze sme tu pod jednym nickom dve..Co ja viem, nevidim do ziadnej hlavy. Len ma to tu zaujalo, lebo som chvilu nechapala, ci si niekto robi zo mna dobry den. Tak nech si to slecna zalubena uzije aj s pani doktorkou, aj s pisanim pod mojim nickom. Akurat by som ju do buducnosti poprosila o to, aby si davala bacha, pod akym menom sa "zverejnuje"...Ja som tu uz dlhsie a ludia ma poznaju podla mojich nazorov :)

bonbonierka1

outu čím ťa zaujala tá spomínaná žena, akými vlastnosťami a správaním?

merryXmas prečítaj si tému od začiatku a zistíš prečo :) asi že ku psychiatrovi sa nechodí len tak...

pan d.

Ale ona mi nechce pomoct, ona je sibnuta, podla mna. Moze sibnuty vyliecit sibnuteho? Ja netvrdim, ze nie som sibnuty, len nemam schizo:)

Meretseger

Takto isto som to mala s psychológom... A mohla som nad tým akurát škrípať zubami. Aj moja zatiaľ (do štvrtka) súčasná psychiatrička ma priťahuje, ale nikdy v živote by som jej to nepovedala. Takéto namotávania nikdy nikam nevedú, v štýle lekár-pacient, profesor-študent, etc. - ani latinčinárka by mi nebola ľahostajná... Kurňa, mám smolu, že mám šťastie na príťažlivé ženy v pozíciách, v ktorých sú pre mňa nedosiahnuteľné. Trápi ma to. Keďže však s jednou príťažlivou ženou chodím a vzťah medzi nami je rovnocenný, asi to nebude taká beznádejná situácia.
Asi to treba len potláčať, pretože viem, že isté nechápavé duše by sa tu ohadzovali radami vymeň lekára/školu, neviem čo, ale také jednoduché to nie je.