Milujem svoju lekarku

Príspevok v téme: Milujem svoju lekarku
Slecna A.

Uz dlhsiu dobu navstevujem psychiatricku. Nedavno ta moja odisla na matersku a prisla nova. Odkedy sa stala mojou lekarkou sa citim nesvoja. Je pre mna velmi pritazliva a najradsej by som bola s nou ako so svojou partnerkou. Je to normalne? Ziadna zena ma este nepritahovala tak ako ona. Pritahuje ma viac nez ktorykolvek muz v mojom zivote. Nevyznam sa v sebe...

pan d.

Vy by ste inseminovali Vasu doktorku, kebyze Vas o to poprosi, ale mala pritom nohy jak osipana?:))) Ja neviem, ako by som ju pomiloval, mozno by mi ten moj na tu fusku ani nestacil. Alebo? Ma niekto skusenosti?:)))

pan d.

Aj ja som niekedy pisal prispevky pod inymi nickmi a myslel som si, ze ma nikto neodhali:))) Ale pochybovat sam o svojich prispevkoch ma este nenapadlo:))) Dobre som sa pobavil. Alebo to spravil nejaky macher pres pocitac.

outu

asi tak. fu, no tazko povedat, ze čo. to nejak same príde. proste musim sa s tym clovekom citit dobre, davam dost na intuiciu, niecim musi zaujat. nie som ale ten typ cloveka co ide zo vztahu do vztahu, práveze s tym mam problém. stací mi jeden vztah. navzdy. :)

Slecna A.

?????? What??? niekto tu vystupuje pod mojim nickom??? :D To aby som sa registrovala konecne :D :D mileee no. Slecna A. cislo II, mohla si byt kreativnejsia...

bonbonierka1

outu takže ťa fyzicky priťahujú aj ženy aj chlapi? čo ťa najviac priťahuje na ženách a čo na chlapoch? mňa ešte žiadna žena nikdy fyzicky nepriťahovala tak ma to zaujíma :)

outu

jááj, pan d. :DDD
ja viem, ze niektorym sa tvoje komenty nepacia, ale velmi mi pripomínas kamaráta, ten mal podobne komenty. vzdy bola s nim sranda.