Milujem svoju lekarku

Príspevok v téme: Milujem svoju lekarku
Slecna A.

Uz dlhsiu dobu navstevujem psychiatricku. Nedavno ta moja odisla na matersku a prisla nova. Odkedy sa stala mojou lekarkou sa citim nesvoja. Je pre mna velmi pritazliva a najradsej by som bola s nou ako so svojou partnerkou. Je to normalne? Ziadna zena ma este nepritahovala tak ako ona. Pritahuje ma viac nez ktorykolvek muz v mojom zivote. Nevyznam sa v sebe...

outu

ano. no ja ti ani neviem. ked som ju stretla parkrát, tak z nej niečo vyžaruje, čo ma zaujalo, ale neviem to popísať. a ma pekny milý pohľad. :)

pan d.

Ja vas trochu uzemnim. Moja doktorka ma nohy jak osipana, take tlste, chapete? Mam sa do nej zamilovat? Ale ja nie som inseminator:)

outu

nu, tak vam poviem, ze mne sa nieco podobne stava teraz v praci. ked tu osobu vidim... uf... :) ale... je vyššie postavená ako ja, ma ovela vačší plat ako ja... tak si aspon poviem, ze som rada, ze ju vidim, lebo pracuje na opačnom konci budovy a často na naš koniec nepríde.

pan d.

Ja ti poviem asi tolko. Jedna znama doktorka povedala mojej mame, ze ak niekto bude brat lieky na diagnozu, ktoru nema, tak ju napokon dostane. Aj ty si brala lieky poctivo a co si cakala? Karafiaty?:) Nie, nie, ziadne nedostanes, bude to este horsie. Zivot je aj o tom, ze treba cakat vzdycky to horsie.

hujer

Je tu taka tema - vola sa Čo by ste urobili vy?
V tej teme je opisany rovnaky problem a je tam aj vela reakcii. Tak si to mrkni a precitaj si tie stanoviska.

Slecna A.

vinea a kedy si bola v takej situacii ako ja? Ani si nevies predstavit ake je to pre mna tazke....so vsetkych ludi, s ktorymi som bola som NIKDY nieco take ako k nej necitila...citim k nej viac lasky ako ku vsetkym inym spolu....Nedokazem to a bojim sa, ze urobim nejaku hlupost a zavru ma do ustavu.