Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nešťastná

Príspevok v téme: Nešťastná
jahodka007

Ahojte, mám taký problém, že už mesiac sa nemôžem venovať behu na ktorý som sa zamerala. Nešťastnou náhodou som si natrhla šlachy na nohe ako je členok (ale nie behom) a teraz sa nemôžem nijak hýbať. Samozrejme že som začala behať kôli chudnutiu ale teraz nemôžem. Ako sa dá ešte chudnúť keďa môžem byť jedine doma a nechcem len priberať. Ja potrebujem nejaký pohyb ale nemôžem.. prosím poradťe niečo ak ste aj vy niečo takéto už mali. Veľmi vám ďakujem :)

Ricardaz

Ahoj Jahodka,

ja som okrem behania praktikovala cviky na brucho - pozri napriklad tento web tinyurl.com

Ono dost zalezi od toho, ci mozes vobec nieco s tymi nohami robit, mne sa dobre cvicili brusaky so zafixovanymi nohami napriklad pod gaucom, ale neviem v akom si stave. Mozno ich skus mat len vystrete na podlozke a zo stavu lezmo sa zdvihat jemne v bruchu, dost dava zabrat aj to.

No a plnu nahradu kardio aktivity ti asi poradit nedokazem, mozno rotoped, ale to asi s bolavou nohou nebude dobry napad :( Drz sa!

jahodka007

Dakujem Iba Katka, toto urcite vyskusam, aspon volaco.. ako chodit mozem i ked pokrivkavam.. tieto cviky by mi teda uskodit nemali.. dakujem :)

Iba Katka

Čo sa týka spevnenia stehien a zadku je dobrý cvik, ktorý neviem ako sa volá :D Ľahneš si na bok a dvíhaš nohu, na ktorej neležíš (s členkom tým pádom nehýbeš). Samozrejme potom sa otočíš na druhý bok a opäť druhú nohu.
Potom by si mohla skúsiť nejaké brušáky.

Ale zase neviem ako veľmi ťa to bolí, lebo keď to bolí, tak asi ani jeden cvik z tých dvoch nie je nič moc :(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nešťastná - Fórum - ZDRAVIE.sk