Pokožka ako šmirgel!

Príspevok v téme: Pokožka ako šmirgel!
dzusikkk

Ahojte. Opíšem vám presnejšie môj problém. Už dlho ma trápi "šmirglová pokožka" konkrétne na zadku. Myslím tým niečo také ako husacia koža na stálo. Viete čo myslím že?... Neviem sa toho zbaviť. Máte podobný problém ? Raz by som chcela mať konečne hladký :/ Ďakujem za rady.

RNG

Keratosis pilaris je dedicna zalezitost ma to az 40% ludi a velmi sa to neda riesit, len zmiernit kremami(kokosovy olej, alfa lipoicka kyselina=peeling, pripadne vacsie davky vitaminu A vo forme retinol palmitate(10 az 30 000 jednotiek,alebo krem bohaty na tuto formu vitaminu, podobne ako pri acniach), pomaha aj aplikacia mocu(urea), ak sa to niekomu nehnusi.
en.wikipedia.org

dzusikkk

nika86: to je v poriadku :) a dakujem za radu :) Inak čítala som jednu tému a tam si jednej radila niečo že roaccutan existuje aj gél. Prosím ta ako sa to volá ?

nika86

:D asi na nom vela sedis... prepac prisiel mi usmevny tento problem...
no teraz vazne... mohla by si skusit telovy peeling a potom hydratacne telove mlieko.

dzusikkk

oukydouky: áno vyzerá to skoro ako naježený zadok. Fúhaa fotka to neviem .. pohladám niečo podobné na googli. Ale veď predstav si ako máš také drsné niečo na lakti tak také na zadku.