Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Xanax

Krau

No jo, je to vsetko take cudne, co sa psychickych chorob tyka a najma psychiatrov...ci vobec su schopni nieco diagnostikovat a ked aj ano, ci spravne...

pan d.

Asi tolko, pozazival som vselico, to je fakt, ale vsetko vymizlo, teda priznaky schizofrenie. Okrem toho nas ucili, ze schizo je sposobene narusenou chemiou v mozgu. Moji rodicia su zdravi jak repy, cize z toho som vychadzal a okrem toho som si dochodok len takpovediac vybavil. Ja som proste prisiel na to, ze tu chemiu v mozgu mi narusa prave inve.a. Nevedeli, co maju napisat, tak napisali schizo. Ale ja ju nemam.

Agnes999

Stat sa ti nemoze nic, mas abstaky, nechaj to prebehnut, postupne sa to bude zlepsovat a nakoniec sa tej zavislosti zbavis. Lieky ako Xanax nie je dobre brat dlhodobo, lebo vznika zavislost

krau

Ale ved ja sa vobec nehnevam :D ty si nieco napisal, ja som ti to ozrejmil,tym to hasne..
A preco ti vysadili tie antipsychotika?
A alventa ti pomaha?

pan d.

Na schizo beriem cirka dva roky myslim, mozno trosku dlhsie a antidepresiva asi pol roka, ale musel som ist s tymi depkami do nemocnice, bolo to brutal.

pan d.

Podla mna ta teoria o sokoch je nezmysel. Mozno sa to stane v mizivom percente obyvatelstva, ale je to podla mna fakt marginalne. Nic sa neboj a nedaj sa vylakat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Xanax - Fórum - ZDRAVIE.sk