Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som zamilovaná ale...

Príspevok v téme: Som zamilovaná ale...
Saša

Ahojte :) už to trvá dosť dlho, som z neho úplne hotová. Chodí vedľa do školy a je to bratranec môjho spolužiaka. Nikdy sme sa spolu nerozprávali, netuším ako sa mu prihovoriť. Neviem čo robiť. Začínam byť už zúfalá pretože ho chcem spoznať ale neviem ako. Rozmýšľala som už nad všetkým, pozerala som rôzne stránky a "návody" ale som strašne hanblivá. Neviem si predstaviť to, že by som k nemu len tak prišla a začala sa s ním rozprávať. Najhoršie by bolo, keby ma odmietol. A určite to povie spolužiakom, netuším či mám naňho zabudnúť alebo sa prekonať...ľudia, prosím pomôžte mi čo najskôr vyriešiť tento môj "problém"...vopred ďakujem :))

Saša

Ďakujem zatiaľ :) snažím sa na neho usmievať :D ale neviem, ako to dopadne...keby som vedela, ako sa mu prihovoriť alebo niečo :P on ma takú čudnú povahu, všetci sa ho boja :D je ťažké sa k nemu nejako dostať...po škole väčšinou chodí von s kamarátmi a to stále niekde inde, takže ho neviem "násjť" ani vonku :P

nejaké spoločné záujmy by som už aj mala, len mám problém s tým oslovením :D bojím sa že to bude trápne :P ale aj tak ďakujem :) posnažím sa, moja kamarátka sa s ním baví už od školky takže sa k nemu skúsim dostať vez ňu :)

Teresita

Najprv nájdi nejake spolocné záujmy. Tak máš dôvod, navonok nenápadný, aby si ho oslovila...najlepsie pri tom co mate spolocne, ale az ked ho to uvidis robit...alebo rozpravat, aby to nevyzeralo ze si si o nom nieco zistovala. Tak by ste sa mohli stat kamaratmi a budes pred nim menej hanblivá. Potom sa to pokus dostat dalej...drzim palce :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som zamilovaná ale... - Fórum - ZDRAVIE.sk