Problémy z bruchom/žaludkom

Príspevok v téme: Problémy z bruchom/žaludkom
Robinson6597

Ahojte.Mám 15 rokov nuž je to tak.Mám tažký problém ktorý už neviem vyriešiť minimálne týžden.Neustále ma bolí brucho.Ked ziem čokolvek tak ma začne bolieť brucho na 10minut a potom to prestane.Ked sedím v klude na stolicke citim v bruchu nafuknutý zaludok.Ale problem je v tom ze som sa nijak neprejedol sladkostami ani mastnými jedlami.Do teraz neviem najst pricinu choroby.Vyskusal som aj dietu.Ale nič nepomohlo.Dokonca ani suchý chleba už aj od toho ma zacalo bolieť brucho ked som ho ziedol.Jedine čo mozem piť je Caj a suchare.Od toho ma neboli brucho teda aspon nachvilku.Zatial som nemal ziadny priznak krcov alebo nieco podobného.Neviem si vysvetlit ako je to mozne ze som ziedol pomaranc a o 3 dni som ho zacal citit v ustach ako keby som ho jedol v tom momente.Ku lekarovy som radcej nesiel

Viete niekto poradit? :/

JessicaI

Urcite by som navstivila lekara... zdravie je dolezite a preto co najskor treba ist k lekarovi. Neda sa predsa fungovat na caji a sucharoch ... to Ti moze este viac ublizit. Telo potrebuje aj inu stravu na normalne fungovanie.

Jefitto

Radšej choď ku lekarovi... ak to neprejde, tak určite... vezmu ti krv, čo nie je nič take strašne a možno sa pojdeš vyvenčiť do toho močpoharika...