Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zly sen

Príspevok v téme: Zly sen
Mladamrtvola

Viem, že príspevkov podobných mojmu, je tu milion, ale predsa cloveku je lepsie, ked sa vypise a niekto sa mu osobne venuje, poradia a este lepsie, ked sa to vyriesi.
Tak zacnem: Je to snad zly sen toto, jake veci musime podaktori strpiet a jakeby nam niekto noz do srdca vrazil, ked vidime stastnych ludi a pytame sa, preco nimi nemozeme byt aj my. Kazdu ma svoju biedu jak sa hovori a vdaka ludom, ktori pomahaju riesit biedu aj ineho cloveka.....Som 21-rocny chlapik, slobodny uz dost dlho, samotarsky typ s priemernou az mozno niekedy sa mi zda podpriemernou inteligenciou (co uz), biednym spolocenskym zivotom a citim sa ako moj nick. Nechapem ludskemu srdcu, proste som tieto veci do urciteho veku neriesil, sedel som za kompom, dost dlho som nosil spolocensku masku, lebo som nechcel vyzerat "out" pred roznymi ludmi. Cize som sa nezaoberal vlastnymi pocitmi, ale robil co chcu druhy, prisposoboval som sa im a prisposoboval som sa im. To je na dlhsie toto. Neskor som si uvedomil, ze to so mnou ide dost biedne. Zacal som sledovat svoje vlastne pocity a zistil som, ze to ziadna vyhra neje. Slabe sebavedomie, komplexy, komunikacia na slabej urovni, humor...vo hviezdach, pritazlivost nula bodov, a to ani ne tak kvoli mojmu vyzoru ale som takmer bez energie....citim sa kazdy den jak vysaty, cize entuziazmus a radost zo zivota nikde. A aj ked som sa do niecoho pustil, proste citil som ze...nemozem, nevladzem,, nemam dost sil, jak mrtvy. Potom som zacal citat motivacne knihy (Tony Robbins, Neil Strauss, Dale Carnegie, R.Kyosaki...) a tak ma napadla myslienka, co keby som bol raz nechutne bohaty, mal sexy zenu, paradny spol zivot, zazitkov neurekom, kamosov co by stali pri mne, cierne lamborghini, humor a kazdy den by bol pre mna dobrodruzstvom. Lenze nejaky hajzlik vo mne tu myslienku rozohnal a tazko mi s tolkymi sklamaniami verit v to....Ale predsa len som si povedal, bud to skusim, (co mozem stratit), alebo sa zabijem, nema to zmysel tak zit.....Ked som sa rozhodol ze to skusim, tak zacalo to takto: skuska, trapas alebo nepochopenie, (to sa tyka nadvazovani vztahov) a velakrat sa stalo, ze ani neviem co robim zle, takze to vlastne neviem ani zmenit... a praca, nic co by ma bavilo, mi na rozum zatial nechodi...neviem jak sa mam pohnut, je to skoro jak zacarovany kruh - mam na Vas dve otazky: - zazil niekto nieco podobne a dostal sa s toho nejako? - a ak, ako sa Vam to podarilo? - druha: poznate nejakeho cloveka, ktory vie pomoct, posunut vas na vyssi level spolocenskeho zivota, sebapoznania, nauci vas humoru a ako si uzivat pobyt na tejto planete? Diik moc, a prajem pekny pozitivny vecer. :)

zewa

Mne pomohla najst cestu psychoterapia. Ale dlhodoba. Trojrocna. Nesla som tam kvoli tomu povodne, isla som sa popasovat s jednym problemom a odchadzam popasovana so sebou samou. Uzasny zazitok. Skus si to nechat ako jednu z moznosti :)

frigo

mal som podobny problem .. moj spolocensky zivot bol celkom v pohode ale prislo do toho jedno dievca .. bol som do nej riadne buchnuty ,bol som snou vzdy zazil vela veci ..ale ona posla za robotou prec zo slovesnska .mna to zranilo uvedomyl som si ze z nou som bol stastny .Aby nebolo malo mal som problemy z policiou nie pre nu ale osobne tak isto v mojej spolocnosti medzy kamošmy bolo to strašne!.nevedel som ako riesit to sklamanie z lasky a stres .kazde rano ked som sa zbudil mal som v hlave iba zmetok !! bolo to tazke ale prekusal som sa cez to tym ze som zacal verit sam v seba odhodil som mynulost a začal od znova .po 3roch mesiacoch to preslo zacal som robit to co ma naplna a nemam uz stres ..podla mna prechadzas len skuškou v zivote a je to na tebe ako sa pobijes . podla mna začni od znova ,zisti kto si, ver si a nebut najivny ..a ked sa ti nieco nepodary alebo sa na niečo budeš stazovat spomen si na to že niektory ludia to maju o 100 krat horšie ako ty čuuus

Magy

odpoved na prvu otazku: ano.
na druhu: paradoxne ten, co je k tebe najprisnejsi, ti najviac pomoze.
zabudni na take bludy ako "nahor ma posunie vyhra, vela penazi, lamborghini, zeny..."
neposunie ta to NIKAM!
ak sa chces niekam posunut a zacat si vazit seba a svet okolo, zacni tvrdo makat, nieco budovat, dat si vysoky ciel a ist za nim, krocik po krociku, systematicky, trpezlivo, cielavedome. JEDINE TO ta nauci tesit sa zo zivota a veci. nie vyhra v lotte, ani falosna slava ci bohatstvo.

arriva

Nemáš nič a chces byť milionár , hm, celé zle, zamyslí sa nad sebou, musíš začať od základov, vybuduj si najprv osobnosť a necitaj debilne motivacne knihy. Tie akurát ťahajú z ľudí peniaze.

sprska

pozeram ze ti k tomu asi nema nikto co povedat..
ja sa citim rovnako, akurat nijake riesenie nepoznam..tie motivacne knihy su dobra vec, skus zajst aj do nejakych duchovnych veci

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.