Dozvedela som sa, že mám v rodine vrahov

Príspevok v téme: Dozvedela som sa, že mám v rodine vrahov
Carolinne

Otca som nikdy nepoznala, ani nikoho z jeho strany. Teraz keď zomrel mi matka povedala pravdu. Niekoho zabil a jeho otec zavrazdil jeho matku(zo ziarlivosti). Mam strach, viem, ze sa povaha dedi tiez, som nervak, ked nedostanem co chcem, ublizujem aj sama sebe. Neverim, ze by som dokazala niekoho zabit, ale ziarlim tiez a velmi, ked mam amok, dokazala by som toho cloveka zmlatit. Mam sa bat, ze raz niekoho zabijem tak ako oni??? Co mam robit? Nemozem na to prestat mysliet, ze mam geny vrahov!!! Nikto o tom nevie, len ja a moja matka..

Kovepa

Ty kokso, to musel byt dobry sok pre teba, ked si sa to dozvedela. No "vrazdenie" sa nededi. Nemas to ani v povahe. Toto je iba vysledok psychickeho narusenia jedinca. Ak si nie si o sebe ista, chod za psychologom a urobi ti testy. Viem, pise sa to lahko, ale iba toto je jedina cesta, ako sa mozes upokojit a pokracovat zit svoj zivot. Psycholog alebo psychiater ti presne zisti, aku mas povahu a coho si schopna. Len mi je divne, ze kazdemu sa podarilo pred tebou zakryvat taku nezvycajnu a strasnu vec pred tebou az doteraz... urcite si dobre dievca, len sa nenechaj ovplyvat minulostou, nenesies za nu zodpovednost ty. Tvoj otec bol v base? Nikto nevedel, kto je tvoj otec?

zewa

Nemôžeš za to do akej rodiny si sa narodila, ani za to že aké máš gény. Ale to nie je výhovorka ani ospravedlnenie. Svoje správanie môžeš ovplyvniť, tak sa len správaj tak, aby túto dilemu nemuseli riešiť tvoji potomkovia. Vytvor si vlastný život, podľa seba bez ohľadu na minulosť. Začni novú éru vašej rodiny.