Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strach z choroby

Ivka 1

Bohužiaľ choroby pribúdajú geometrickým radom a objavujú sa stále nové a nové.Možno nech je nám veľmi slabou útechou, že onkologické ochorenia sú na treťom mieste v úmrtnosti. Bohužiaľ na prvom sú srdcovo-cievne ochorenia.

Lulita

aj ja tým trpím, ale mam dovod, smrt na vlastne oci pri tazkej diagnoze z rodiny, neviem sa toho zbavit, najma ked citam tie hrozne statistiky, ktore sa plnia, uz nie je snad rodina, v ktorej by rakovina nebola, alebo niekto na nu nezomrel

Ivka 1

Presne tak, hlavu hore ,pozitívne myslieť, neprivolávať si aj čo len podvedome na seba ochorenie a hlavne nezabudnúť na prevenciu.

Dadula56

Tym strachom dosiahnes len to, ze premrhas cely zivot obavami a nic si neuzijes. Zomriet musime s tym sa jednoducho treba zmierit, zdravie urcite neignorovat, ale prilisnymi obavami sa nazoaj moze stat, ze ochories - stres, negativne myslienky mozu sposobit choroby.

popel

Viem,že smrť čaká nás všetkých,ale nie neakov hnusnov chorobu ktorá vie pokaziť nie lne môj život,ale aj život mojej rodiny.Tak dám si hlavu hore a budem myslieť to čo má prísť.Každopádne dakujem.

Ivka 1

Dôležitá je v prvom rade prevencia pred ochorením, udržiavanie imunity v rovnováhe. Dôležitý je aj v dostatočný pitný režim 0,4 dcl tekutiny/10 kg váhy. Aj negatívne myslenie môže priťahovať negatívne veci do nášho života. Tak hlavu hore a porozmýšľaj,čo by sa dalo zmeniť.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.