Male klamstva

Príspevok v téme: Male klamstva
Fero M.

Ako riesite resp. prikladate nejaku važnost malym klamstvam?

Teda ak vam partner zaklame s nejakou hlupostou?
Vsimol som si ze mi sem tam moja povoe nieco len aby sa neriesila podstata. Teda nie su to dolezite veci ale ked nema naladu tak radsej povie ano alebo nie aby sa to nerozpitvavalo. Uz som jej raz povedal ze sa mi to nepaci.

Ako by ste to tiesili?

nejde o vazne veci ale hluposti zo zivota. A nestava sa to casto. Vacsinou sa to tyka jej sukromia. Nechcem sa koli tomu hadat ale nemam to rad.

aadriaanka

Anjelik, alebo ho ten psík môže poriadne kusnúť do zadku, prípadne aj niekam inam, čo mu môže aj ľahko odkusnúť :D a hneď si rozmyslí či mu naloží plnú misku! :D

anjelik*

Tak ale vždy ten psík môže spraviť tzv. psie oči. A ver, že jedno oko nezostane suché a jedna miska prázdna. :o)))

aadriaanka

Možno by potom mali so psíkom spolu zájsť do psej poradne a pohovoriť si o tom. So psím poradcom medzi tromi ňufákmi. :) Psík tiež určite nemá rád príliš osobné otázky pod nátlakom, že mu zníži porcie granúl :D

anjelik*

No Adrianka...:o))))) Tak to neviem, žeby menej granúl a riadny dohovor? :oP Poprípade nejaký psí terapeut, ktorý psíkovi vysvetlí, že klamať sa nemá. :o))) A ani si zahrabávať kosti a tváriť sa, že večera nebola. :o)))