Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Male klamstva

Príspevok v téme: Male klamstva
Fero M.

Ako riesite resp. prikladate nejaku važnost malym klamstvam?

Teda ak vam partner zaklame s nejakou hlupostou?
Vsimol som si ze mi sem tam moja povoe nieco len aby sa neriesila podstata. Teda nie su to dolezite veci ale ked nema naladu tak radsej povie ano alebo nie aby sa to nerozpitvavalo. Uz som jej raz povedal ze sa mi to nepaci.

Ako by ste to tiesili?

nejde o vazne veci ale hluposti zo zivota. A nestava sa to casto. Vacsinou sa to tyka jej sukromia. Nechcem sa koli tomu hadat ale nemam to rad.

anjelik*

Ferko, na to, aby čokoľvek fungovalo, musí mať prísun energie. A to isté platí aj pre človeka. Takže u teba a nielen u teba, u každého, to prebieha v tie povestné blbé dni asi takto. Cítiš sa zle a potrebuješ energetickú dotáciu..toto samozrejme prebieha na podvedomej úrovni, pretože my ľudia si proste nepripustíme, že sme nejaké hyeny, čo parazitujú na druhých. Najrýchlejší spôsob, ako sa nabiť je cez dušu druhého a duša, to sú emócie. Tak prídeš a začneš klásť otázky, poprípade rozprávať...tým sa dotuješ sám. Pokiaľ by ťa druhý počúval len na pol ucha..je to pre teba nedostačujúce..treba vyvolať okamžitú reakciu. A tak možno zvýšiš hlas, možno vsadíš na bezpečnú tému, o ktorej vieš, že sa ten druhý chytí. A ak sa naozaj chytí..*pochytíte sa*. A ty sa budeš zrazu cítiť taký živý, ten druhý, druhá, znechutený a otrávený. A ty začneš hlboké úvahy na tému..klame ma, či neklame??? Skús si to najbližšie len tak zo zaujímavosti odsledovať...či to tvoje správanie nemá čírou náhodou podobný scénar. :o))) Že spúšťačom je TVOJA zlá nálada, tvoja únava a nie niečo, čo tvoja priateľka povedala, či nepovedala. :oP
Ak sa potrebuješ dobiť, nerob to cez ňu. Pusti si nejaký zaujímavý film, vypočuj si nejakú hudbu, choď do lesa, kúp si psa. :o)

aadriaanka

Vidíš Fero M., aký si. My ti tu radíme a ty nám nepovieš ani jeden príklad v čom ti klame...Hlavne, že o nás hovoríš ako my ženy klameme, ale keď sa ťa opýtame v čom tak je zrazu ticho...

AdamKrt to nepoznáš keď je žena od teba staršia? A ako si ju odhalil?

AdamKrt

pomaranc99 07.11.12 13:20 - ked to zhrniem, tak z mladsej ako ja, bezdetnej, slobodnej a uprimnej, tuziacej po dietati.... sa vyklula starsia ako ja, s polo-odrastenymi detmi, chronicka klamarka a VYDATA..., ktora uz netuzila po dalsich detoch. Pravda vyliezla na povrch po nejakej dobe. Mal som blby pocit, ze tam nieco nesedi a potvrdilo sa to. Aj ked mi to trhalo srdce, musel som to ukoncit.

aadriaanka

Fero M. nechápem... Môžeš povedať aspoň jeden príklad, aby sme nehovorili o ničom ako tu už bolo povedané?

Lulita

Fero, mozno je len znudena z tvojich otazok, nebombardujes ju nejak casto? napr. si chce vklude nieco pozriet na internete, precitat, pozriet film a nema klud, mozno si chce len trosku oddychnut a nema naladu rozpitvavat vsetko

Fero M.

Noo kazdy tu ma kus pravdy. Ako ja neryjem ale to su len malickosti kedy sa sama prezradi a je aj pravda ze asi vie preco o robi. Ale menim to vsrtko tak... Len mam blbe obdobie par sni koli pocasiu tak riesim hovadiny. Lubim.ju a urcite jej nebudem.ublizovat ale ako vravim ja neklamem v nicom. Ak sa ma nieco spyta a verte ze je ziarliva a mozno aj viac ako ja len sa vie viac ovladat tak ja nemam problem jej povedat hocico aj ked by som to mohol arhumentovat vasimi argumentami. Lenze zase nemozem cakat ze sa niekto bude spravat presne podla mojich zasad a mojeho svedomia.

Len niekedy mam pocit ze ak niektore veci zacnu byt pre mna lahostajne tak ze to potom bude vsetko. Neviem ci ma niekto chape

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Male klamstva - Fórum - ZDRAVIE.sk