Male klamstva

Príspevok v téme: Male klamstva
Fero M.

Ako riesite resp. prikladate nejaku važnost malym klamstvam?

Teda ak vam partner zaklame s nejakou hlupostou?
Vsimol som si ze mi sem tam moja povoe nieco len aby sa neriesila podstata. Teda nie su to dolezite veci ale ked nema naladu tak radsej povie ano alebo nie aby sa to nerozpitvavalo. Uz som jej raz povedal ze sa mi to nepaci.

Ako by ste to tiesili?

nejde o vazne veci ale hluposti zo zivota. A nestava sa to casto. Vacsinou sa to tyka jej sukromia. Nechcem sa koli tomu hadat ale nemam to rad.

lost

Fero M.

Ok, ja ti to verim :D
Preco nie, sam mam teoriu podobnu tvojej..
Ide o to, podla mna teda, ze ak chces aby ti niekto hovoril na 100,00% pravdu (vsimni si ze to je viac ako 100%), tak musi mat v tebe taku doveru, ze bude mat istotu, ze to co povie, nikdy nebude zneuzite proti nej samotnej, atd. atd..

Ale to aby clovek hovoril vzdy pravdu, je dost narocne.. Napr niekedy sam neviem, aka je odpoved :) Niekedy sa mozem mylit, v dobrej viere ze hovorim pravdu a neskor sa mi to vypomsti (proste chyba pamate). No a niekedy napr. nemozem vyzradit pracovne tajomstvo.. Alebo co ak napr niekomu slubim ze to udrzim v tajnosti a teraz sa manzelka spyta, ze co je to tajomstvo? V takom pripade je clovek dost v rohu :D bud zradi jedneho alebo druheho.. (teda skor to nie je zrada druheho, ale to je zase teoria o padajucich hrudach kompostu).

pomaranc99

2bodka ta veta "nespominam si" sa mi paaaaci :D daj este dake. aky najkrajsi kompliment by si mi dala? ja mam komplimenty od bab velmi raaad :)

2bodka

pomaranc :)))
no tak potom skus "nespominam si, ked som teba spoznal, vsetko ostatne prestalo existovat" :)
ja vzdy na zaciatku vztahu kazdemu poviem, ze sa o predoslych vztahoch bavit nebudem a zatial to vsetci akceptovali.
Ale je pravda, ze v minulosti sa babru vacsinou skor baby ako chlapi :)

Ale asi najhorsi moze byt pripad, ked chlap zacne na svoju ex nadavat a tvrdit, aka je to fuchtla :) no a este horsie je, ze toto podaktore zeny uspokoji :D

pomaranc99

2bodka to som skusil, ze som babe povedal, ze som mal pred nou len 3, ale neverila mi to. :) neviem preco my to babam stale verit musime a ony nam nie...

pomaranc99

AdamKrt preboha to znie akoby bola recidivistka :) ake boli jej prehresky, kvoli ktorym by si si s nou nic nezacal? :)

pomaranc99

2bodka samozrejme, plati to aj obratene. ja napriklad nemam rad, ked baba zacne rozoberat a vypytovat sa na baby, ktore som mal pred nou. rad zostavam v pritomnosti :)

AdamKrt

Mne sa stalo s byvalou nieco podobne. Male klamstva, velke klamstva a nakoniec sa clovek divil, ze na konci bola velka loz v serii dalsich klamstiev a absolutne strata dovery. Pretoze keby s pravdou vysla na povrch, vedela, ze by som si s nou nic nikdy nezacal.