Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Luba Albertová

Amy31

Mixu asi nezabudnú ale pri tom množstve mailov čo dostávajú je asi lepšie sa pripomenúť. Alebo možno nemajú voľný termín. Ja som čakala dosť dlho, ale už sa našťastie liečim. Zatiaľ spokojnosť.

Mixu

Ahojte, ja som písala na mail tej jej sekretárke a odpísala mi, že ak teda súhlasím nech pošlem údaje etc (ráno). Poslala som jej to obratom, avšak zatiaľ termín mi neposlala/ ani mi nikto nevolal. Nevie niekto, koľko sa čaká? (dúfam, že na mňa nezabudne) :(

Duro74

misakusa ešte rataj stým že možeš mat neprijemnéí reakcie čo sa stalo mne na začiatku. Zlakol som sa a prestal som brat lieky liečbu som prerušil. Nebolo to také strašné jak som sa vylakal dalo sa to vydržat len som si nebol istí či mi to prejde a mal som strach. Jednodujcho som stym skončil a chvilu som nerobil nič. Zhruba za dva roky som napísal že to chcem skusit znova ale už som termín nedostal. Nejaký chlapík tu aj písal že bol na tom rovnako aj on prestal a už sa tam potom nedostal. Nevylakaj sa oni ti povedia že prídu reakcie netreba sa bát je to prechodne čo som sa aj potom dočítal.Teraz lutujem ale už je neskoro.Ak zavru ambulanciu na Slovensku už takého človeka nenájdeš moja skusenost. Odvtedy skúšam stále ale každý má na teba čas len pár minút a doktor neni pre teba žiadna opora len hodí recept a možeš ist. Važ si to že tam si a drž sa toho čo ti povie. Rozmyšlam že ešte vyskušam nejaky pokus ale už som skušal dvakrat a neprijali ma.

Bordeau

Misakusa, kvapky Joalis sú v múdrych rukách liečivá bomba ale v hlúpych a neskúsených rukách sú len zahodené peniaze. Je to aj moja vlastná skúsenosť a píšu to aj ludia na internete. Ked som si ich objednala sama účinok bol nulový. Keď som ich dostala v kúre s inými liekmi okamžite som pozorovala zmenu. Musíš si o nich niečo prečítat a pochopiť na akom princípe fungujú. Oni vlastne doplňajú účinok ďalších liekov. Tak som to aspoň pochopila a je to aj logické.
Čo sa týka pani Albertovej ona ti určite nedá nič čo pre teba neni dôležité. A už ked máš pochybnosti mala by si to konzultovať rovno s nou. Tu nikto nevie čo ti je ani prečo ti aké lieky dala. A aj keby sme to vedeli nevieme ti poradiť nie sme odborníci na liečbu hlavne nie na prírodnú.

Misakusa

Brsnica skor som to myslela tak, ako pisu aj viaceri, a teda ako aj ty, ze samotne joalisy nezabrali. Potom to nastavila ona tie joalis+jej bylinky, a woalaá, zabrali...Tak sa skor zamyslam, ci v liecbe vobec joalis kvapky hraju nejaku rolu - ci nie len tu financnu (tiez bez urazky). Teda v konecnom dosledku si myslim, ze uzdravuju a liecia len tie jej byliny - aj ked clovek nevie co tam je :-)

Brsnica

Misakusa čím si sklamaná? Ja som mávala kombinácie Joalis aj bylín a niekedy aj tabletky a účinky boli parádne. Raz som si kúpila od Joalis sama a vôbec mi to nezabralo. Ale viac ludí tu napísalo že ona to skombinuje tak že to potom účinkuje celkom inak než keď si to dáva každý sám podla seba. Keď sa ti niečo nepáči tak jej to rovno povedz a nešpekuluj či je to lepšie hentak alebo takto. S nou sa dá hovoriť otvorene. A tiež si myslím že asi vie čo ti dala aj prečo ti to dala. Iste sa v tom vyzná lepšie než ty. Teda, bez urážky.

Micronix

Misakusa ja som žiadne lieky od Joalis od nej nikdy nemala. Mala som rôzne, bylinky, tabletky čínske, čaje.Každému dáva asi čo potrebuje.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Luba Albertová - Fórum - ZDRAVIE.sk