Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Luba Albertová

paletko

Či chceš či nechceš aj tak musíš napísať tej sekretárke. Je ako strážny pes k Albertovej sa dostaneš len cez nu. Preto Albertovej ani nemá význam písat. Ja som poslal mail Albertovej a to nejako automaticky presmerovalo k sekretárke a odpísala mi na ten mail ona.

Coelho

Ja som dostal termín o dva týždne. Asi preto že sú dovolenky tak sa niektorý objednaný ludia aj odhlásia a tak sa niečo uvolní.

Diabet

Asi to bola chyba, ze sme tam kazda napisali co nam je. A ta sekretarka sama urcila co je prioritne - podla seba. Radsej napis nejaku vaznejsiu vec lebo ti mozno inak termin nedaju. Neviem teda co ti je ale z nejakou drobnostou tam nechod. Lebo ked by si sa tam aj dostala tak by ta aj tak nezobrali do liecby. To som uz vyzistila.
Jednu moju kamaratku bolievala hlava a nemohla spavat doktorka jej dala lieky na spanie ale stale jej bolo zle isla k Albertovej ta jej kazala vybavit si magneticku rezonanciu isla tam zistili ze ma nador a uz je po operacii. Keby k nej nebola isla uz je mozno po smrti. Rakovina to nebola ale aj tak bol ten nador nebezpecny.

Diabet

Ja mam pocit ze ta sekretarka to dava od buda do buka. My sme sa hlasili aj z dvoma kolegynami vsetky tri naraz sme pisali a jedna dostala termin o tyzden a my dve dalsie o dva mesiace. Pritom vsetky sme písali v jeden den. Neviem podla coho to rozdeluje.

ladycat88

Baxx - este jedna otazka, ked je teda sestra objednana, ako dlho trva u nej cca, kym dostane clovek termin? Ze aka dlha je ta cakacka :-) dakujem krasne

ladycat88

Baxx - este jedna otazka, ked je teda sestra objednana, ako dlho trva u nej cca, kym dostane clovek termin? Ze aka dlha je ta cakacka :-) dakujem krasne

ladycat88

Baxx - a to je celkom aj strasidelne, ze ak uz nie ona tak nikto :-( Aj ked zdravotný problem je, ale lekári pomoct nedokážu (a nemyslím tym len na SR).... pre mna zle a inak aj dost smutne. A dostala som tip, ze mam osloviť tuto pani doktorku.

Baxx

ladycat, pracuje, pracuje. Len dostať sa k nej nie je také ľahké. Ale za pokus to stojí lebo ak ti nepomôže ona tak už potom nikto. Skúšaj volať, písať. Jej alebo sekretárke. Mne svojho času velmi pomohla, moja setra na termín ešte len čaká. Ale aspoň jej už odpísali.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Luba Albertová - Fórum - ZDRAVIE.sk