Luba Albertová

JozefzTurej

Myslel som, že tu človek nájde skúsenosti, ale tu keď si to človek prečíta, tak vlastne pokiaľ má niekto zlú skúsenosť s daným lekárom a podobne, nájde len ako ho ostatní dohejtujú, za to že mal tú skúsenosť inú, vlastnú nedajbože zlú a už to ide. Strašné fórum inak toto.
Nuž o pani Albertovej idem hľadať informácie inde, snáď niekde niečo nájdem, lebo tu sa okrem hejtov nikto nič relevantné ani asi nedozvie. Pekný deň :-)

Kycera

Jakubalenka,
ja Ti, cica, tlieskam! : D Zdá sa, že jasné je to len Tebe, keďže len Ty vieš, že "žiadna zázračná medicína, ani alternatíva, neexistuje", "Ak niekomu zaberá homeopatia, ide v prvom rade o placebo efekt", "Ak niekomu zaberá tčm, sú to byliny, ktoré sú...", "A čo sa týka p. Jonáša, je milión ďalších fór, či jeho medicína lieči alebo nie...", odhliadnuc od toho, že on nemá "jeho medicínu", je vysoko vážený a oceňovaný v zahraničí,...
Toľko "perál" v jednom texte som už dávno nečítala. : D Tak čo, pani doktorka, aká je Tvoja medicína - šíriť nonsens za nonsensom???

celebrityzdravia

jakubalenka je vidiet ze si fakt neriesila ziadny zdravotny problem ked povies ze alternativna medicina je placebo....

StefkaMlynarova

To jakubalenka:
Z tvojich riadkov je jasné, že o homeopatii nevieš zhola nič. Ale nevadí, nie si jediná. K bylinkám pripomínam, že od dávnych čias sa ľudia liečili iba bylinkami, občas aj nožom. Dnes je to už nôž nie občas, ale pravidelne a miesto byliniek nastúpila chémia. Nie každý z nás si ale chce telo premeniť na chemickú odpadovú jamu. O detoxikácii sa nebudem vyjadrovať lebo tú by mal robiť každý a pravidelne vlastne počas celého života. Nedá mi ale nepripomenúť jedno porekadlo ktoré v prípade pani Albertovej platí stonásobne:
" Keď dvaja robia to isté nie je to to isté." Lebo sú ľudia ktorý tú istú prácu dokážu urobiť výnimočne. A pani Albertová presne k takým ľuďom patrí. A ani nechcem pripomínať jej vedomosti lebo o tých sa presvedčíš až pri stretnutí s ňou.
Vidím okolo seba často ako niekto znevažuje prácu iných ale sám by na ich mieste nedokázal ani slabé percento z toho čo oni. Lebo kritizovať je naozaj najlahšie.

jakubalenka

"Alterna media - akreditované detoxikačné centrum MUDr. Josefa Jonáša"
Vizitka pani Albertovej obsahuje okrem konk. údajov :
Alternatívna medicína - psychológia, homeopatia, detoxikácia, tradičná čínska medicína

Myslím, že teraz je to jasné každému.
A žiadna zázračná medicína, ani alternatíva, neexistuje.
Ak niekomu zaberá homeopatia, ide v prvom rade o placebo efekt. Ak niekomu zaberá tčm, sú to byliny, ktoré sú v prvom rade o tom, aby slúžili ako prevencia, a až pri extra dlhodobom (a to sa myslí skutočne "dlhodobom") užívaní poskytli aj nejaký ten liečebný charakter.
Ak sa niekto detoxikuje, je jasné, že spraví len dobre svojmu telu.
A čo sa týka p. Jonáša, je milión ďalších fór, či jeho medicína lieči alebo nie...

Komunity

Mne pani Albertová poskytla pomoc zdarma. Chcela som zaplatiť za vyšetrenie lebo som sa objednala a peniaze som si vzala so sebou. Po vyšetrení ma oboznámila s tým koľko stoja lieky. Vysvetlila som že na liečbu nebudem mať peniaze lebo momentálne som na materskej a som slobodná mamička. Na vyšetrenie som sa objednala preto lebo som myslela že mi iba poradí čo mám robiť a že to nejako zvládnem sama. Nejaké rady mi dala ale mi aj povedala že ten problém čo mám musím riešiť aj liekmi a že by som teda mala skočiť za lekárom lebo bez liekov mi ona pomôcť nevie. Ešte sme sa potom dosť dlho rozprávali o mojej situácii veľmi mi ten rozhovor pomohol a veľa vecí som pochopila aj kde robím chybu aj ako sa k tomu postaviť. Keď som odchádzala pani Albertová si nezobrala za vyše trojhodinové vyšetrenie a rozhovor peniaze. Mala som snahu to uhradiť vôbec to nebolo tak že by som si v duchu povedala ako dobre, mám to zadarmo. Skôr naopak prišlo mi to voči nej nefér. Ale ona ma ubezpečila že je to tak v poriadku a že mi aspoň takto pomohla keď inak nevie. Po takejto skúsenosti neviem čo si mám myslieť o príspevku onaaja. Ja si skôr myslím že onaaja sa s pani Albertovou nikdy nestretla že to je len taký smiešny pokus konkurencie očierniť ju. Ale jej takéto príspevky aj tak nemôžu uškodit ludia ju predsa poznajú a vedia aký je to človek.

mikrofon

To je tak. Ludia obiehajú doktorov žiadny im nepomože tak potom utekajú za liečitelom a žiadajú aby ich hned vyliečil. Lebo ved mu to zaplatili tak nech sa činí. A ked to nejde hupkom tak je to šarlatán. No prečo si teda neostala pri doktoroch? Podla tvojich slov si ešte len začala a už máš výhrady k liekom. Ideš jej ordinovať čo ti má ona predpísať. To by si povedala aj doktorovi že toto mi nedávajte, dajte mi niečo iné, lebo toto nechcem. Ved ona hádam vie lepšie než ty čo ti má dat. Načo si k nej potom chodila? Raz píšeš že je to tvoja posledná šanca a potom zas že ona vie figu a jej lieky ty neuznávaš. Ja sa pani Albertovej čudujem že má ešte na takýchto ludí trpezlivost. Ja by som to hnala! Ani sa ešte nelieči a už je nespokojná.

Bordeau

onaaja čo to tu točíš? Vidieť že si sa s ňou stretla raz a už vydávaš súdy o človeku, ktorý má také vedomosti, o akých sa tebe ani nesníva. Poznám ju už trocha dlhšie ako ty a nič také ako hókusy pókusy som u nej nezažila. Pri vyšetrení mi presne podrobne vysvetlila čo mi je, nijaké hádanie. Poslala ma na vyšetrenie k lekárovi kvôli podozreniu na konkrétne ochorenie. A ochorenie sa potvrdilo. Zvláštne že doktor mi predtým nič nenašiel, dokonca to zľahčoval. Až keď som si vydupala špeciálne vyšetrenie odrazu sa potvrdilo čo pani Albertová povedala. Vieš čo, naber odvahu a napíš jej to, čo píšeš tu na internet. Ak si taká hrdinka ovšem. Lebo kydať na niekoho za chrbtom, to ťa veľmi nectí. Pani Albertovej sa budem zastávať pokým budem žiť. Nikto sa o mňa nikdy tak nezaujímal ako ona a ani mi tak nepomohol. Nechápem prečo jej nenapíšeš že si nespokojná a že od nej čakáš niečo viac. A vysvetli jej aj čo. Píšeš tu pod rôznymi prezývkami dokola to isté. Alebo máš možno nejaké iné úmysly ale očierňovať takého obetavého človeka sa nevypláca. Osud ti to vráti.

onaaja

No ano, vstupná prehliadka plus 2-mesačná liečba vychádza na 180-200€...to je v celku dost zaplatiť jeden mesiac naraz, na to, ze komunikacia hapruje. A za druhé, nema podla toho "prístroja" presne vedieť, co vam je?? Lebo doteraz neviem co mi vlastne je a co mi sposobuje tie otrasne neznesiteľne symptómy, nemam presnú diagnózu, a cakala som, ze u nej sa to dozviem, zial nic. Co jej tam ukázalo a tiez naco prisla podla jazykovej analýzy doteraz neviem. Podla mna na nic. Podla tych symptómov len tipuje, skúsime na toto alebo tamto. Presvedčil ma o tom jeden e-mail od nej, ked som sa spýtala na to, co mi to moze spôsobovať. Takze u mna ta dôvera klesla a to bol v podstate posledny clovek, co som si myslela, ze mi vazne dokaze pomoct. Podla toho co mi odpísala ide len nejaký hokus pokus s bylinkami...