Luba Albertová

Zorri

hladajuca, pred chvíľou som pani Albertovej skopírovala a poslala celý tvoj príspevok. Možno že z toho textu bude vedieť ktorá dobrá duša to napísala. Aj som rozmýšlala že či to mám vôbec urobiť ale potom som si povedala že aspoň bude vedieť s kým má niekedy dočinenia.
Ty možno neriešiš nič iné len samu seba ale mala by si vedieť že sú ludia ktorý na pleciach nesú oveľa viac povinností a zodpovednosti.Ak si si myslela že pani Albertová bude odteraz riešiť už len teba tak sa veľmi mýliš a budeš ešte viac sklamaná. Ja ked som chodila po vyšetreniach tak som sedela pred ambulanciou hodiny a stalo sa mi aj to že som si zobrala dovolenku a doktorka nestihla vybaviť všetkých v ordinačných hodinách. Vyšla sestrička a povedala že máme prísť na druhý deň. A mohla som si brat dalšiu dovolenku. Ved to nakoniec všetci poznáme ako strašne na nás doktorom záleží že ani obvoďák si nepamätal čo mi je a to som u neho bola kedysi pečená varená. Kde by ešte čítal moje maily! Hneď by ma poslal niekam keby som sa mu odvážila nejaký poslať. A tu o pár dní už burcuješ a sťažuješ sa. Ja keď nedostanem odpoveď pošlem mail znova alebo pošlem smsku. Keď je to len bežná správa ako sa cítim tak ani odpoved nečakám ved načo. Len keď mám nejaký problém tak pani Albertová odpovie alebo mi zavolá. Už sa stalo aj to že mi bolo veľmi zle, poslala som smsku a ona mi do hodiny zavolala sama. Ale nečakaj že by s tebou preberala každú maličkosť a ani ty by si sa nemala na seba tak sústredovať. No ale už si sa rozhodla nájsť si lepšieho a to je veľmi dobre. Len potom keď ho nájdeš hod na neho kontakt :-))).

datum

Pre hladajucu: mne sa pocas 1. vysetrenia zdalo ze pani albertova je velky pedant a naozaj sa zaujimala podrobne o moj stav. Isli sme uplne od zaciatku cize od narodenia, cez prve choroby az po sucasne zdravie, ak sa to tak da vobec nazvat zdravim. Tiez medzi recou spomenula ci uz svoj pribeh alebo pribeh pacienta z praxe. Mne sa to pacilo, posobilo to velmi ludsky a davalo to nadej, ze sa kazdy moze uzdravit. Dokonca mi odporucila knizky tak si objednam ako vianocny darcek :D podobne ako tebe, aj u mna skonstatovala po celom rozhovore, ze moj stav je kriticky, ze som prisla vo velmi zlom stave a ze to co som uz vsetko vyskusala by normalneho cloveka zabilo. Na pohlad vyzeram normalne, len vo vnutri tela mam sarapatu po 23. rokoch experimentovania doktorov na mne. Cize ja si aj sama uvedomujem ze moj sucasny zdravotny stav je katastrofa. Neviem ako ty, ale ja jej uplne doverujem a neviem sa dockat dna, ked budem konecne fit (mam po 20-tke). Prve lieky mi pridu tento tyzden, tesim sa :) caka ma este test na potravinovu intoleranciu co je fajn, lebo sa aspon dozviem ake potraviny su pre mna vhodne a ake nie. Drzte sa ludkovia.
Pre Mariku: Vidis, dockala si sa terminu. Tiez celkom rychlo ako to bolo u mna :)

Marika36

hladajuca, ešte raz som si prečítala tvoj príspevok a radím ti ísť od pani Albertovej čo najďalej. Nájdi lepšieho, lebo to čo si napísala a pritom si sa u nej ani neliečila, no nechápem. Vôbec si uvedomuješ ako hodnotíš človeka ktorého nepoznáš a len raz si sa s ním stretla? Dúfam, že budeš mať toľko odvahy a napíšeš alebo povieš to pani Albertovej aj do očí, nielen tu vypisovať na fórum. Každý z nás berie svoje zdravie vážne a možno ja mám oveľa závažnejšie problémy ako ty.

Marika36

hladajuca, naša rodina má s pani Albertovou tie najlepšie skúsenosti. Nebyť jej, moja mamina by tu dnes už nebola. Lekári jej nedokázali pomôcť, ale pani Albertová áno. Prečo súdiš človeka po pár dňoch keď sa ti neohlási? Určite na to mala dôvod, moja mama by za ňu dala ruku do ohňa. Ak ti už ona nevyhovuje, tak potom neviem kde nájdeš takého ako si predstavuješ. Dnes sa človek všade stretne len s ignoráciou. Ale pre teba bude zrejme lepšie neliečiť sa u nej keď už na začiatku máš pochybnosti.

rencika

ona je 100% az prehnane zodpovedny clovek a viem, ze sa ti neozvala z naozaj vazneho dovodu, mala totiz uraz , z ktoreho sa dostavala niekolko mesiacov , takze nepracovala, zial aj pourazove nasledky, ktore ju casto vyradovali z prace, ale niekoho nenapadne, ze cloveku moze aj nieco vazne byt a mysli hned len na zle a potom to este aj tu vypisuje....

hladajuca

ahojte, moja skusenost s lubou albertovou je sklamanim. termin som dostala rychlo, asi do dvoch tyzdnov odo dna, kedy som do alterna mediky napisala e-mail. prve sedenie prebehlo celkom slubne, pani albertova prejavovala zaujem o moj stav, kladla otazky a sem-tam do diskusie priplietla prihodu zo svojho zivota. po diagnostike mi povedala, ze som prisla v poslednej chvili a dohodli sme sa, ze ma zacne liecit. na upresnenie diagnozy som potrebovala magneticku rezonanciu, po ktorej som sa jej mala opat ozvat. s nadejou som jej po MR napisala vysledky vysetreni a ... nedockala som sa opodvede. komunikacia viazla uz aj predtym, ale tentokrat sa pani albertova neunuvala odpisat vobec. beriem svoje zdravie vazne a potrebujem liecitela, ktory k nemu bude pristupovat rovnako - pozorne a so zaujmom. bohuzial, pani albertova to asi nie je.

Marika36

Tak chcem povedať len že dnes mi poslali termín, čiže ešte pracujú, už som chcela skúšať niečo iné ale dobre že som počkala. Ale fakt to ide len cez mail telefóny nikto neberie.

Kix

jaja, pani Albertová čo viem žiadne výrobky Diochi nikomu nedáva. A za vyšetrenie sa platí zvlášť a za lieky tiež zvlášť. A lieky som napr. ja nikdy nedostala pri vyšetrení, až potom ich objednali a boli tam aj zarábané v lekárni. Proste musíš ísť najskôr na vyšetrenie a lieky ti dajú až o pár dní. Alebo ti ich pošlú, ako budeš chcieť. A po nejakých kúrach sa chodí na kontrolu. Ale nie po každej. To je asi individuálne ako u koho.

Jaja15

Haf7 prosím daj mi vedieť či ti poslala len výrobky z Diochi - Diocel, čaj Smilax alebo Gerocel bioenzým alebo aj nejaké homeopatiká....a platila si len za výrobky? alebo aj za diagnotiku, keďže ti to posielala poštou?

haf7

Tam je hrozný problém s mailami. To tu už niekto písal. Už založili veľa adries a potom to hodia ľudia na internet a zas im píše polovica republiky. Niektorý len aby sa vykecali lebo veď Albertová je psychologička :D. Najlepšie je písať ani nie Albertovej ale tej sestričke. Tú adresu ale nemajú na stránke, asi vedia prečo. Skús poslať SMS. Mne prišli lieky za 10 dní poštou.