Luba Albertová

tinka.holla

rozhodli sme sa dat nasho 7 rocneho syna liecit k albertovej. je stale chory a len mu pridavaju dalsie lieky a vobec nikam to nevedie. ziadne zlepsenie len horsie a horsie. uz mam toho naozaj dost neviem naco je taka liecba ktora vlastne nelieci.
potrebovala by som ale nazor skusenych pacientov co k nej chodili ako dlho asi trva liecba dietata s nulovou imunitou. ja viem ze sa to asi neda povedat dopredu a kazdy je iny, ale tak aspon nejake skusenosti od niekoho co to absolvoval by som privitala. tak prosim napiste niekto.

informacka

pre tych co sa tu pytali co je s albertovou tak mam cerstvu info od kamaratky jej dcery ze albertova uz zacina na buduci tyzden pracovat. a ano, mala nejaky vazny uraz tusim chrbtica.

EvaJasná

Musíš napísať na sekretárku. My sme dnes písali jej sekretárke a dostali sme termín na máj.Takže to vyzerá, že v máji už bude pracovať.

rača

neviete ci uz albertova zacala pracovat? alebo kedy zacne? pytam sa kvoli objednaniu ked pisem na jej mail tak nikto neodpoveda.

intel

Ragasova, nie na googli ale na gmaili. a ta adresa je alternamedica02@gmail.com. lenze to nemaju na ich stranke tak preto to ludia asi nevedia. tam je treba napisat ze co sa deje.

Ragasová

najlepsie je obratit sa na jej asistentku ing. holanovu, ona ma mail alternamedica, ale na googli. ona vybavuje aj postu aj lieky ked albertova nepracuje. ja som vzdy vsetko vybavila cez nu.

Valtera

Má zranenú chrbticu ako som zistil a vraj veľmi silné bolesti čiže asi preto neodpisuje keďže sa pri tom asi nedá sedieť pri počítači. Ale ja mám mail na jej asistentku. Je to ten istý mail ako má aj ona, len je to na gmail.com. Tam sa dá asi zistiť čo sa presne deje a kedy bude robiť.

amanda23

nemate prosim nejake info, ci pani pracuje? neohlasila sa nejakemu pacientovi posledny mesiac? je mi blbe jej volat, aby som neotravovala ak ma nieco vazne a nemoze pisat, aj ked som jej pacient, ona vzdy odpise, ale uz som znepokojena..