Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Luba Albertová

Bordeau

Ametka ak sa pýtaš preto či neskončí skôr ako sa k nej dostaneš tak aj to je možné. Aj ja si myslím že už nemá ďaleko od dôchodku. Ale ludia tu píšu že dostali termín. A ona keď vezme na diagnostiku tak určite aj dolieči.

grill

Ked sa tu pýtate na vek tak pani Albertová už asi dlho pracovat nebude možno do konca roka. Som jej pacientka a raz už spomínala že sa chystá do dochodku. Neviem kolko má rokov ale tak nejako to bude.

Zelena

Záleží na tom? 50 - 60? Načo to chceš vedieť? Dôležité je že je to odborníčka. A predca čím je staršia tak tým má aj viac skúseností. Ak chceš ísť k mladému je ich všade dosť aj psychologov bez praxe máš tu na Slovensku ako maku.

Harta

Čo, jaká stará téma? Sak problémy máme furt dokola. Raz jeden raz druhý. Alebo aj ten istý. Kolko je takých čo su stále zdravý? Sem ani taký nepride.

Zelena

Stále tvrdím že poctivosť je najlepšia taktika. Nijaké vymýšľanie chorôb stačí napísať pravdu a keď nič iné aspoň vám odpíšu. Ja som sa síce nedovolala ale poslala som SMS priamo Albertovej a ona mi poslala odpoveď s mailovou adresou sekretárky. A tá mi dala termín na vyšetrenie. A nemusela som si nič vymýšľať. Čo je to za taktika ísť k psychológovi a hneď na začiatok klamať :D.

Merkel

Ste sa do mňa pustili - ale úplne neprávom. Tak za prvé som muž a Merkel je moje priezvisko. A kvoli Angele sa určite premenovať nedám. Ja sa nemám za čo hanbiť.
No a k tým fintám: ja tam neposielam ludí s "prkotinami" a vobec neľutujem že som ich tam poslal lebo vdaka tomu sa ich problémy vyriešili. A neboli malé.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Luba Albertová - Fórum - ZDRAVIE.sk