Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Luba Albertová

Tažko povedať čo vlastne pacientom pomáha viac. Či samotné lieky, alebo úžasný prístup pani Albertovej. To sa len tak nevidí aby terapeut svojich pacientov tak akceptoval ako je to u nej. Má to skrátka v sebe, to je isté. A to sa asi naučiť nedá.Už veľa ľudí tu napísalo že s ňou ani po skončení liečby neprerušili kontakt. Ja k nim tiež patrím a poviem vám, že je to sakra pocit keď viete, že niekde na druhom konci republiky je človek, ktorému sa môžete hoci len vyžalovať. A že aj po dvoch rokoch stále vie kto ste a aké slová potrebujete na povzbudenie. Možno jej priamosť niekoho občas aj zarazí, ale keď si človek tie jej riadky prečíta ešte raz tak vidí, že práve to potreboval počuť. Snažím sa tú jej ochotu nezneužívať lebo viem, že nie som sama, komu takto napíše.

Muuuska

Radio, čo viem pani Albertová bola po tieto dni na seminári v Rakúsku, možno preto ti neodpovedala. Mne kvôli tomu zrušili termín na konzultáciu. Ale na lieky aj ja čakávam dlhšie. To záleží od toho či majú v lekárni tie ingrediencie ktoré ona odporučí. Podľa toho aký máš problém. Ja som mala vážny problém a na lieky obvykle čakám, môj brat mal lieky do týždňa. U každého je to asi inak. Najlepšie napísať sekretárke pani Holanovej. A ešte si spomínam že pani Albertová často mení mailové adresy lebo jej ich zaspamujú množstvom mailov. Opýtaj sa sekretárky na akú adresu máš písať.

Radio

Byl jsem u ni poprve min. tyden. Druhy den mi poslala 3x email ohledne stravy a ja ji napsal, ze s lecbou souhlasim resp ji chci a ona do dnes neodpovedela. Meli jste to nekdo tak? Jak dlouho se ceka na zacatku na prvni leky a instrukce? Dekuji

Tai-chi

Mala som veľmi ťažký stav. Bola som úplne na dne psychicky aj fyzicky. Nechcem to podrobne rozoberať, ale išlo o nervové ochorenie s veľkými bolesťami a začínajúcou imobilitou a z toho vyplývajúce ťažké depresie. Keďže mám dve malé deti tak to, že som sa z tejto choroby dostala, pre mňa znamená ako keby som sa znova narodila. Predtým som sa neúspešne liečila u lekárov niekoľko rokov, 5 x som bola v nemocnici, ale stále sa to zhoršovalo. Preto by som jej rada dala najavo ako veľmi som jej vďačná. Chcela som niečo viac než len poďakovanie. Manžel nechápe že ona si dar ani peniaze nevezme, on by jej to najradšej zaplatil. Ale ju by tým len urazil. Chcela som niečo pekné,čo by ju potešilo. Cítim, že keď sa s ňou budem lúčiť, určite sa rozplačem. Aj teraz keď toto píšem mi je do plaču. Nikdy pre mňa ešte nikto toľko neurobil ako ona.

Brigita232

ja by som sa len vrucne podakovala, podala ruku, objala ju,myslim, ze to bude pre nu najlepsi darcek. ak sa mozem spyatat, s cim si sa liecila?

Tai-chi

O pár dní sa moja liečba u dr. Albertovej končí. Rada by som jej na pamiatku niečo venovala, lenže ludia tu písali že žiadne dary nevezme a že dokonca ani rezané kvety nemá rada. Tak teraz neviem či mám kúpiť nejakú kvetinu v kochlíku. Vedel by mi niekto poradiť? Nechcem sa jej len sucho podakovať, venovala sa mi skoro dva roky a cítim voči nej naozaj velkú vďačnosť. Som už objednaná na posledné stretnutie a nič ma ohladne darčeka nenapadá.

Aleluja

Enny máš pravdu ale ja by som zdôraznila hlavne to, že Albertová dokáže zistiť PRÍČINU choroby. A toto je podla mňa to najdôležitejšie. Hlavne pre človeka ktorého si lekári pohadzujú a liečba tým pádom stagnuje lebo sa nevie kde je problém. V mojom prípade by len sám rozhovor s psychológom nepomohol keby sa nezistila príčina. Takže podla môjho názoru bonus je nie to že pani Albertová je psychológ ale to že je odborníčka na určenie príčiny choroby. A samozrejme s tým súvisí aj správna liečba.
Inak vo všetkom súhlasím s tým čo tu už bolo povedané že je to výnimočný človek. Škoda že nemá nejakých 30 rokov aby mohla čo najdlhšie pracovať.

Enny

Úžasná žena je to, odporúčam hlavne ludom ktorý sú v zložitej situácii alebo si s niečím v živote nevedia radi. Ukáže situáciu úplne z iného uhla a perfektne poradí. Naozaj fantastická psychologička. Ak sa potrebujete aj liečiť z nejakej choroby tak je to ešte výhodnejšie lebo sa bude zaujímať nielen o chorobu ale aj o všetko čo vás trápi.

skorica

ničoho sa neboj, dodržiavaj čo ti povie. velkou výhodou je že je psychologička a možeš sa jej zo všetkym zdoveriť. a vypočuje si ťa nečumí stále na hodiny kedy už vypadneš ako je to u druhých.a je to odborníčka veľa sa od nej dozvieš. píš si čo hovorí lebo si to nezapamatáš aj keby si chcela. nahrávat sa tam nedá kvoli prístrojom musíš vypnúť aj mobil.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Luba Albertová - Fórum - ZDRAVIE.sk