Luba Albertová

Mel21

amanda..ak chceš napíš svoj mail a môžme pokecať..ja som kedysi tiež totižto trpela psychickými problémami ..

marmeláda

O chvíľu mi končí robota, idem už domov, len ešte chcem k tomuto poslednému príspevku od amandy povedať, že teraz s odstupom času a rokov môžem povedať že Albertová bola jediný človek čo mu ozaj záležalo na tom aby som bola zdravá. Ja nepatrím k tým jej bývalým pacientom s ktorými si ona stále píše a stretáva sa s nimi. Nie preto, lebo by o mňa nemala záujem, ale mne bolo vždy blbé otravovať ju vtedy, keď som akurát nič nepotrebovala. Práve preto že viem ako toho má veľa. Veď pre mňa urobila dosť. Ale sú ľudia ktorý sa už u nej neliečia a stále si s nimi píše. Lebo oni sa to snažia udržiavať a ona nepovie nie. Tak ja veru neviem že by toto bol ochotný len tak hocikto robiť. Koľko je takých lekárov a liečiteľov že ťa poznajú len pokým im platíš. Až teraz si naplno uvedomujem aké som mala šťastie že som sa o nej dozvedela.
Tak ahojte, idem už domov. A aby ste sa čo najskôr vyliečili.

amanda23

dakujem Mel, viem si to predstavit, raz hovorila v telke, ze denne aj 300 mailov, to nema ani spickovy manager:D
Chcem ta len povzbudit, ja som tiez po druhej kure ukoncenej, nevzdaj to, vydrz, ak ta tvoje problemy obmedzuju zivot, nekasli nato, vydrz par mesiacov, ano je to draha liecba, ale na druhej strane, kolko penazi mesacne vyhodime za veci, ktore ani nepotrebujeme a nerobia nam radost, lebo sa necitime dobre koli zdraviu.. Tak to treba nejak zvazit. Ja som uz vyhodila penazi za vseliakych liecitelov, homeopatov , akupunkturu, ze som zato mohla mat paradnu dovolenku pri mori letecky a k nicomu to nebolo, kazdy mi poveda cosi ine, len si pytali nehorazne peniaze vsetci.. Teraz som rada, ze som v liecbe u cloveka, ktoremu naozaj na ludoch uprimne zalezi a nebude svoje neuspechy /ona to nerobi/ hadzat na vinu pacienta, ako mnohi liecitelia, ze ma slabu volu a nechce, neveri tomu a pod... Navyse recenzie spominanej pani od pacientov hovoria za vsetko.

marmeláda

Ano, to sa pamätám aj ja že jej písavali úplne cudzí ľudia a pýtali sa na všelijaké sprostosti. Mňa by porazilo na jej mieste. Ale to je tak, ľudia sú hyeny, keď zistia, že niekto je ochotný im odpísať alebo poradiť zadarmo, kľudne ho budú otravovať svojimi blbinami. Aj keď teda pokiaľ ide o liečbu tak sa vždy hnevala keď som jej nereferovala čo sa deje. Ale to je myslím niečo iné. Keď jej píšu jej pacienti, to je v pohode. Lenže jej vypisovali aj všelijaký magori.
Napíšte jej teda smsku že čo sa deje prečo nepíše. O úraze neviem nič ale zase pravda je že ja som sa s ňou už dlhšie nevidela. Ešte aby sa jej tak niečo stalo. Ja som presvedčená o tom, že keby ona odchádzala do dôchodku, tak to rozhlási a už ďalších ľudí by si nezobrala. Ale tých čo už má tých by dokončila. A keď vás zobrala tak v tom bude asi niečo iné. Veď aj jej sa samozrejme môže niečo stať. Strašne je vyťažená a každému pomáha ako môže tak by nebolo divu keby aj ona zaľahla. Ale snáď nie. Treba zistiť.

Mel21

Amanda..ani mne pred nejakým časom p. Albertová neodpovedala na maily nejakú tú dobu ..potom mi jedného dňa ozvala a povedala mi , že mala úraz ...jej za jeden deň dojde strašne veľa mailom , niekoľko tisíc a si predstav čo to pre ňu musí byť .. často krát máva problémy aj s mailovou schránkou ..skús jej napísať sms ak ti na maily neodpovedá..

amanda23

Marmeladka ano, zvykla sa ozyvat do troch dni max., ale uz neodpisala na 3. mail, volala som tej psychologicke z jej stranky, ona tiez nevie, ktosi tu pisal na fore, ze mala nejaky uraz, ona je clovek, co by bez vazneho dovodu nezanechala pacientov , co su v liecbe, ani odchodom na dochodok, ale o tom tiez nic neviem..Napisem , ked budem cosi vediet:D

marmeláda

amanda, toto sa na ňu nepodobá. Ona odpisuje najneskôr do dvoch dní, niekedy aj o pár hodín, ak vie že je to pacient s vážnymi problémami. A častokrát aj sama zavolá tomu pacientovi. Aj mne volávala dosť často. Z toho čo píšeš mám aj ja trocha obavy, lebo ona je už aj dosť stará a už som počula že uvažovala aj nad odchodom do dôchodku. Toho sa desím, ja som dúfala že bude robiť čo najdlhšie. Plánujem bábätko a ak by náhodou boli nejaké problémy tak som rátala s tým, že len za ňou a za nikým iným.
Nedá sa nejako zistiť čo sa deje, prečo nepíše? Si si istá že dostala tvoj mail? Vždy jej písavalo veľa ľudí, mohla ten tvoj mail aj prehliadnuť. Ja by som jej hneď napísala ale nemám momentálne dôvod a otravovať ju len tak pokladám za drzé. Veď má dosť roboty s tými ktorých teraz lieči. Napíš prosím ťa keď sa ti ozve. Ak nie, tak skúsim cez niekoho vyzistiť čo sa stalo.

amanda23

ja som tiez uzila uz dve kury a nejak nemam pocit, zeby bolo lepsie..ja si liecim psychiku. vobec nehadzem flintu do zita, ved ona to na zaciatku povedala, ze to bude nadlho, tak som ani neocakavala, zeby som sa toho mohla rychlo zbavit. som trpezliva co sa tyka liecby a verim jej postupom. trapi ma len jedno, ze vyse mesiaca sa mi pani neozvala , cakam na dalsiu kuru, dufam, ze je v poriadku...

marmeláda

Jej a ešte som si spomenula, že ekzém sa mi na začiatku liečby veľmi zhoršil. Si pamätám, že jeden čas som bola aj vyplašená. Ale potom to prešlo.

marmeláda

Najskôr pol roka, potom prisla na program tá diéta a tú som nedodržiavala, tak ma poslala do prdele. Ale slušne, povedala že keď nebudem držať diétu zbytočne budem vyhadzovať peniaze za lieky a v takom prípade mi ona nevie pomôcť. No ale kto chce držať diétu, že? Tak sme sa vtedy dosť tak blbo rozišli, lebo som sa urazila a dala som jej to najavo. Aj som pravdu povediac čakala, že ma už nezoberie, ale ona je super ženská, vôbec nebola urazená. No a potom som musela začínať skoro od začiatku. Ale vtedy som už vydržala. A trvalo to ten druhý raz rok a pol. Ja som ale mala strašne posratú imunitu a predtým som užívala aj HAK, takže hormóny tiež rozbité. Bolo toho dosť. Ale to je asi pri chronických chorobách vždy zložité.