Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nastavenie monitora

M 25

no však musíš skúšať dovtedy, kým ťa oči bolieť nebudú :))
presné čísla ti tu darmo budeme písať, ked na tvojom môžeš mať tie hodnoty iné ..

ty si musíš nájsť tie vhodné pre teba a tvoj monitor.
a či lesklý, či matny? lahko: ak je matny, neuvidíš sa v nom (svoj odraz) ak lesklý, uvidíš :)

aadriaanka

Lenže ja neviem ani približne na aké hodnoty to nastaviť. Ako viem, či mám matný alebo lesklý monitor? Na starom monitore mi oči neťahalo, na tomto mi ťahá oči stále...

M 25

teraz som mimo domu, tak vám to neviem hned z hlavy napísať..

adrianka, v práci mám napríklad uplne inak, ako doma .. ale v práci mám matný monitor, doma lesklý, aj v tom je rozdiel.
no musíš len skúšať, na kolkých percentách to vyhovuje tebe, tu ti nikto nemôžeš napísať konkrétne čísla, lebo každý pc je iný

M 25

na monitore máte tlačítka..

ak ide o notebook, tam to je zas v nastaveniach (ovládací panel, atd..)

aspon ja to tak mám na Toshibe

aadriaanka

To je osud, asi sa naše energie vzájomne priťahujú :) Na väčšine monitorov máš dole gombíky, ktorými sa to nastavuje a to keď stlačíš tak ti ukáže hodnotu. To síce viem, ale už netuším aké hodnoty tam mám dať...

kasandra

My si tu píšeme z jednej témy do druhej :D

Teraz si ma dostala,ja ani neviem, kde to mám hľadať :) Teraz vyzerám ako totálna hus :)

aadriaanka

Veď ani ja sa v tom nevyznám, preto sa pýtam :) Mne vyhovuje, keď mám zatiahnuté žalúzie, lebo slnko mi vadí keď mi svieti na monitor. Môžeš sa pozrieť ako to máš nastavené ty? Potrebovala by som vedieť tie hodnoty...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nastavenie monitora - Fórum - ZDRAVIE.sk