Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zvracanie a stolica

Príspevok v téme: Zvracanie a stolica
Silvika9

Dobrý deň. V sobotu ráno som sa zobudila na bolesť brucha. Celý deň som zvracala iba vodu, keďže som nič nejedla a ani nepila. Parkrát ma aj prehnalo. V nedeľu som sa cítila o niečo lepšie, zjedla som pár suchárov a snažila sa prijať väčšie množstvo tekutín. V pondelok som zjedla suchú ryžu, banán a opäť väčšie množstvp tekutín. Dnes už je streda a mňa stále trápi nepríjemný pocit v bruchu, občasné kŕče a bledé, riedke stolice. Vie mi niekto povedať čo to znamená? Či zvracanie nahradili hnačky alebo..? Budem Vám veľmi vďačná...

GiovanniX

ja som prave s tou diagnozou na PN+ uplna vycerpanost,ze sa mi roztriasli kolena,nevladal som stat a dvihat tazsie veci,doktorka mi nasadila Hylak,Smectu a Endiex,myslim si,ze su to aj volnopredajne lieky,lebo som si ich musel zacvakat,ziadna zlava...ale po 2 dnoch mi pomohli...cize skus to,ak nepomoze,tak lekar jedine

RNG

Crevna flora sa obnovuje nasadenim kvalitnych probiotika a jedenim hodne mikrovlaknin, 15-20 gramov, ktore zarovren nielenze podporuju rast probiotik, ale aj absorbuju toxiny v crevach.
Vyzera to na otravu z potravin, ale nemusi to byt priam viroza, otrav je hromada, aj ked dnes skoro polovica minuly rok v USA boli virusove, najma norovirus. Viac o tom najdes na
en.wikipedia.org
Odporucam brat najma roztok GSE, Berberine a chaparal, tym vykryjes vioacmenej vsetky bakterie, plesne aj virusy.
Ale moze to byt aj parazitickeho povodu, vodne paraziticke infekcie su tiez mozne. Takze ked ti to po brani spomenutych antimikrobialnych nepomoze za par dni, musis to adresovat protiparazitickymi.
Inac lekari by ti mali vediet povedat, aka je pricina, ved maju na to laboratorne skusky. Zialbohu obvykle vyckavaju a davaju ludom Smektu=absorbent alebo aktivne uhlie.
Ja necakam, lebo "najlepsia obrana je utok", tak ma to nauzili na vojne.

Lydia111

asi si chytila brušnú "chrípku", vírus. Vracanie, hnačky...proste je chytená celá tráviaca rúra. Skús Smectu (absorbuje jedy) a Hylak kvapky (obnovujú črevnú flóru). Ak by to neprechádzalo, asi budeš musieť ísť k lekárovi.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zvracanie a stolica - Fórum - ZDRAVIE.sk