Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pichnutie injekcie do zadku ako na to?

Príspevok v téme: Pichnutie injekcie do zadku ako na to?
Nicooll

ahojte... chcela by som rady ohľadom pichnutia injekcie do zadku.

Lekár gynekolog mi našiel vo vaječníku cystu a dal mi na to práve roztok/Thiamin ktorý si mám pichať do zadku. 10 dní.
No každé ráno nemôžem ísť k lekárke si dať injekciu pichnúť nakoľko pracujem tak sa chcem spýtať ako na to.
Chystám sa pichnúť si ju so sestrou.

Mám si to pichnúť tam do svalu? do zadku? a len polovica tej ihly mi má vojsť cez pokožuúzadok? alebo len prvá tretina?

dakujem za každú radu :)

luki01

ešte mi prezraďte, či sa Vám darí po vpichu "trocha potiahnuť piest na striekačke", keď nemáte vzduch ani v striekačke, ani v ihle a ani v zadku (teda v tom svale) :) - veď tam vzniká pri ťahaní podtlak - mne sa to teda nedarí, piest je držaný podtlakom a keď sa viac snažím ťahať, tak pocítim bodavú bolesť - hm?

Agnes999

tak sama si to do zadku pichat nemozes, do brucha sa to este da. a to ti lekar neukazal ako si to mas pichat? chod za nim a ziadaj o to!

[zruseny17]

neboj,nic to nie je:)mne pichal manzel injekcie na riedenie krvi, a ked to zvladol on, tak to zvladne kazdy:))

Lydia111

zadnú "polovičku" si rozdelíš na kvadranty a injekcia sa pichá niekde do stredu horného vonkajšieho kvadrantu, plus-mínus je jedno, kde. Proste picháš preč od strednej čiary a viac hore. Vyskúšaš si prstom hĺbku tukovej vrstvy, ak si chudá, stačí pol ihly , ak si trocha pri sebe, aj celá. Ide o to, aby si si nepichla do kosti a zároveň aby to bolo vo svale, nie len v podkožnom tuku. Pichneš kolmo, trocha potiahneš piest na striekačke - a ak sa nezjaví krv (čiže si nenapichla cievku) môžeš podávať.

aadriaanka

Táto téma ma rozosmiala :D Máš to jedno či si dáš tretinu ihly alebo polovicu, dôležité je aby to bolo do svalu a nie len pod kožu...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pichnutie injekcie do zadku ako na to? - Fórum - ZDRAVIE.sk