Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som fiflena?...posobenie na Vás...

Príspevok v téme: Som fiflena?...posobenie na Vás...
juliana77

ahoj! dnes som si uvedomila, ze sa spravam nejako cudne a strasne mi zalezi na mojom vzhlade, co ma doteraz velmi netrapilo. Vzdy ked niekam idem musim mat zo sebou zrkadielko, kefu, vonavku, lesk, make-up. Pripada mi to ako zaklad kazdej zeny, ktora sa chce pacit, ale nie je to trochu prehnane? Snazim sa mat vzdy nalakovane nechty, skoro kazdy den si umyvam a zehlim vlasy, tak isto si potrpim na doplnky (prstene, naramky, nausnice) co ma doteraz vobec nezaujimalo! dnes som napr. bola u lekara a bolo neskutocne kolko ludi sa za mnou tak cudne "otacalo" a ja som mala pocit, ze si o mne myslia: boze, namyslena fiflena. Ale tak to vobec nie je :( namyslam si? alebo sa len pozreli lebo som mala opuchnutu tvar zo zapalu dasna? :D Zeny aj Vam zalezi na Vasom vzhlade??? moje malovanie je make up+ spirala nic extra...cím moze byt zapricenena tato zmena? (mam 18)

olivka30

arriva, to bolo asi na moj prispevok :) nenapisala som ze ma to desi, podla mna je to nechutne, aby zena mala ostrihane nechty len kliestikmi, zanedbanu kozu okolo nechtoveho lozka a za tymi kratkymi nechtami este aj spinu :)to je u mha extrem a urcite je lepsie o seba dbat a vyzerat vzdy upravene. hentak si nezastrihnem nechty ani na nohach (derevia sa potom rychlejsie silonky a ponozky :D) nieto este na rukach.
a s fiflenstvom to nema nic spolocne...
ja si tie svoje idem prave nalakovat :)

xxxooo

Podľa mňa to je normálne. Nie si fiflena iba ti záleží na tom ako vyzeráš. Myslím si, že každý by sa mal o seba starať ( v rámci možností) :)

lost

suhlasim ze tych co vytrcaju z davu ocumuju :D
a to staci, aby clovek bol uplne priemerny, sedsi priemer uz nie je mozne dosiahnut, no da si v dnesnom pocasi (a horsom) kratky rukav..
a kazdy sa ho pyta, "nie je ti zima? prechladnes!"
ale celkom ma to bavi :D asi jediny sposob ako donutit ludi aby ma oslovili :D

PsychoPrincess

Je to každého osobná vec, čo má na sebe a aký štýl obliekania/celkovej vizáže preferuje... ľudia majú vo zvyku očumovať hlavne tých, ktorí nejak vytŕčajú z davu... také osoby sa človeku rýchlo vryjú do pamäte... aj ja si potrpím do istej miery na vzhľade - vlasy nosievam prirodzené rozpustené (aj keď mnohí si myslia, že si ich všemožne upravujem - popri tom mám také vlasy od prírody), čo sa týka šminiek, používam len špirálu, farebný balzam na zvýraznenie pier, korektor (ak treba dačo zamaskovať) a púder (kvôli mastnejšiemu typu pleti)... nechty si nelakujem... a čo sa týka štýlu obliekania - preferujem rockovo - metalový štýl (ale zas s mierou), čiže ak nie kvôli vlasom, tak kvôli oblečeniu a doplnkom na mňa zvyknú ľudia zazerať, však nech si zazerajú, majú predsa oči, mne to žily netrhá - ja som spokojná a to je hlavné ;)... ak si sama so sebou spokojná, ak ti to tak vyhovuje a cítiš sa v tom fajn, vôbec nerieš, že niekto na teba zazerá... nemá absolútne žiadny zmysel zaoberať sa tým.

Laara

nie je nic zle na tom, ked sa o seba staras..rob tak, aby si sa ty citila komfortne a nato, co si myslia ostatni sa mozes vykaslat..viaceri ste tu spominali nemile prekvapenia hned z rana, ked baba nie je namalovana..no ale ak nie je raz dobry zaklad, myslim crty tvare, tak ziadne sminky na svete zo zeny krasavicu neurobia..cize ziadne soky nehrozia..jemnu make-up len moze zvyranit co uz pekne davno je, ale s prepacenim z obludy krasku ani nahodou nespravi..

olivka30

juliana, nemyslim si ze si fiflena, tiez nie som, som uplne priemerna baba, ktora sa o seba stara a moja vybava kabelky je tiez kozmeticka tasticka s vymenovanymi vecami. cez den mi napr slzia oci a spirala sa mi rozmaze, tak si to opravim, mam vzdy so sebou aj korektor-sem tam nejaka vyrazka a cez den ked sa chytam tvare tak sa to zmaze, tak jednoducho vyrazku zatrem pocas dna. nie je na tom nic divne. nosim so sebou krem na ruky a male mliecko na konceky vlasov. nechty si pravidelne lakujem a pilnikujem, pilnik nosim aj so sebou lebo sa mi uz stalo ze sa mi v praci zlomil necht a to je neprijemny pocit. tiez sa nerada pozeram na hnusne nechty (napr moja kolegyna, sucha kozicka, spina obcas, nechty krivo zastrihnute, je to nechutne)vlasy si umyjem kazdy druhy den, ale prestala som si ich zehlit bo ich mam ponicene, takze s tym ti radim prestat a zehlit tak raz za tyzden :)inak si myslim ze si uplne ok. a co sa tyka naozajskych fifleniek co stretavam na ulici, to je o inom...
na jemnom peknom makeupe nic nie je, ked sa odlicis nejak extra sa nezmenis, takze ani nemile prekvapko pre toho druheho to nemusi byt :)uprav sa tak aby si bola so sebou spokojna a citila sa dobre pocas dna. ja sa napriklad citim velmi zle ked si nestihnem vlasy umyt alebo upravit nechty(nie nalakovat, ale opilnikovat, zatlacit kozicku - potom to robim v robote:) som na ociach ludom cely den

doubledog

hej, podla mna si tak trochu fiflena.
ale este celkom umiernena.
snad ta to prejde, si mlada, tak sa to da pochopit.

amanda23

JULIANA77, nevies pointu celej tej udalosti, ja som citala o tom iny clanok s fotogaleriou, zkratka bohaty cinan si vzal krasnu cinanku netypicku, mali spolu dieta, lenze cinanovi neslo do hlavy, preco je ich mala taka strasne skareda, ked ma nadhernu zenu a on tiez nevyzera na zahodenie..Manzelka sa mu priznala, ze nevyzerala kedysi ako dnes, ze bola strasne skareda, ako na tom foto, co t ktosi posielal link, ze vdaka tomu ako vyzera jej pomohlo niekolko operacii a minula na to do 60 tis euro...Tak ju zazaloval...:DDDD

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som fiflena?...posobenie na Vás... - Fórum - ZDRAVIE.sk