Som fiflena?...posobenie na Vás...

Príspevok v téme: Som fiflena?...posobenie na Vás...
juliana77

ahoj! dnes som si uvedomila, ze sa spravam nejako cudne a strasne mi zalezi na mojom vzhlade, co ma doteraz velmi netrapilo. Vzdy ked niekam idem musim mat zo sebou zrkadielko, kefu, vonavku, lesk, make-up. Pripada mi to ako zaklad kazdej zeny, ktora sa chce pacit, ale nie je to trochu prehnane? Snazim sa mat vzdy nalakovane nechty, skoro kazdy den si umyvam a zehlim vlasy, tak isto si potrpim na doplnky (prstene, naramky, nausnice) co ma doteraz vobec nezaujimalo! dnes som napr. bola u lekara a bolo neskutocne kolko ludi sa za mnou tak cudne "otacalo" a ja som mala pocit, ze si o mne myslia: boze, namyslena fiflena. Ale tak to vobec nie je :( namyslam si? alebo sa len pozreli lebo som mala opuchnutu tvar zo zapalu dasna? :D Zeny aj Vam zalezi na Vasom vzhlade??? moje malovanie je make up+ spirala nic extra...cím moze byt zapricenena tato zmena? (mam 18)

xxy

zmena je zapricinena tym, ze si chces nabalit chlapca. az si nejakeho nabalis, tak sa pohodlne mozes hodit do teplakov a zehlicku vyhodit von oknom.

juliana77

tak to zehlenie nie je uplne kazdy den ale ked viem ze mam nejaku prednasku v skole alebo idem do spolocnosti...ja neviem asi chcem dobre zaposobit na ludi, vzvihnut si sebavedomie :( pacit sa muzom aj ked si dobre uvedomujem ze vzhlad a krasa raz vyprchnu...ale chcem mat zo seba proste dobry pocit

[zruseny16]

Prečo nebyť pekná, keď ti na vzhľade záleží. Buď sama sebou, správaj sa prirodzene, a môže ti byť srdečne jedno, čo si kto myslí. Len to žehlenie, dievča zničíš si vlasy, tak veľmi rýchlo, mám tiež dosť vlnité a dlhé vlasy. Ale nežehlím, nechaj si prirodzene rozčesané vlásky, hladkosť nerovná sa dokonalosť.

Agnes999

to ti moze byt jedno ci si fiflena alebo nie, co si o tebe myslia druhi ti moze byt tiez jedno. obliekaj a maluj sa tak, ako sa citis dobre. ked sa citis dobre ako fiflena tak co. kazdy sme nejaky.

alibimalibam

a čo sa zmenilo, že si sa začala takto správať? ja som ešte na škole mala takú spolužiačku, ktorá sa stále pozerala do zrkadielka, česala, dávala si lesk...všetci ju ohovárali...