Život nemá zmysel, lebo sme už vopred odsúdení na smrť

Príspevok v téme: Život nemá zmysel, lebo sme už vopred odsúdení na smrť
oeoe

Ahojte,
som dievča a mám 19 rokov.
Takéto dievča by sa malo zabávať, študovať, cestovať.
To nie je moj prípad :(
Trpela som ppp z ktorej som sa po rokoch dostala sama. Dosť ma to psychicky vyčerpalo a mrzí ma fakt, že moji rodičia sa nikdy o moje pocity nezaujímali a vlastne vždy som mala pocit, že nikoho nezaujímam, nie som dosť dobrá a preto som ani nemala žiadneho chalana, proste som si neverila a nemala som žiadne sebavedomie, sebaúctu. Doma som tú dusnú atmosféru neznášala. Teraz som sa dostala na vysnívanú výšku, a tešila som sa z nového prostredia a myslela si, že sa všetko zmení.Z vysokej som ale musela odísť, lebo som sa nevedela sústrediť na učenie, stále sa mi premietajú v hlave veci z minulosti a aká som škaredá, neschopná. Teraz som doma a zase upadám do depresie, lebo to tu nenávidím..nenávidím tie vzťahy, tú pretvárku...našla som si brigádu, ale toto nemože byť predsa večne :-( ja tak strašne chcem odísť a študovať...ale hlava mi nedovoľuje.Už mám aj také stavy, že prečo vlastne žijem, keď aj tak zomriem? nič ma neteší..AD beriem..očividne nepomáhajú..ale predsa nemožem celý život brať lieky ...
čo by ste mi poradili? ďakujem

RNG

ppp znamena podvyziva a to samozrejme skodi aj mozgu. Takze potrebujes pracovat na mozgovej vyzive, co je lecitin, rozne esencialne PUFA oleje(najma EPA a DHA) a nootropika, tj latky podporujuce myslenie, medzi ne patria vitaminy B a rozne antioxidanty, ako vinpocetine, huperzine, gingko a podobne. Musis si v zivote vytycit dosiahnutelne ciele,nie len snivat, ze ti nejak sami prijdu, ale si ich musis vybojovat.
A spokojnost dochadza s uspechmi, hoci aj malickymi. Lepsia strava, lepsie travenie a pripadne doplnky na mozgovu cinnost ti odstrania potrebu pre chemicke antidepresiva, ktore povacsine, a to si zistila uz sama, nepracuju aj tak, a naviac su navykove a skodlive

oeoe

lenže ja už som si toho užila dosť..mám tiež zdravotné problémy, kvoli ppp...a iba plačem..to je údel človeka? iba sa trápiť? vieš v akej som situácii? neviem ako si na tom ty,ale očividne rad/a brýzgaš na človeka, ktorého nepoznáš

beskyde

v prvom rade odporucame prestat nahovarat ludom, ze vsetko co v tom ich nicotnom zivote dokazali je prach, lebo raz to niektory z tych co sa predrali zivotom, prekonali utrapy, ktore na nich dolahali a dokazali sa povzniest nad malicherne problemy a neprijemne pocity povzniesli a boli prinosom pre svojich blizkych a spolocnost - nevydrzi a vystreli mu ruka smerom k takejto papule.
a za druhe, ta rada, daj sa dokopy. pozri sa na inych ludi v okoli. smeju sa, placu - to je udel cloveka, nikto nemoze byt len stastny a tesit sa len zdraviu a dokonalej laske. raz sa to musi vystriedat so smutkom, s nestastim, sklamanim a je len na tebe, ci sa tu budes stazovat a ohovarat inych, alebo na sebe zacnes pracovat a prestanes mysliet len na seba, a konecne spravis nieco aj pre ineho ako si ty