Fuzy nerastu ako maju

Príspevok v téme: Fuzy nerastu ako maju
quaqy

Ahoj, mam 20 skoro 21 rokov a mam taky problem tykajuci sa mojej brady a fuzov. Da sa povedat ze rastie celkom v pohode ale mam skor problem s tym, ze mam nejake miesta, kde nerastie vobec nic a z estetickeho hladiska to vyzera cudne, nerastie mi taka suvisla brada ponad pery okolo ust atd ved viete co myslim. Rad by som vedel, ci mi nechyba neaky vitamin alebo ako dosiahnut to, aby mi tie miesta zarastli.
Dakujem.

quaqy

fuha, skor som dufal ze mi napisete kup si daco na rast vlasov alebo take ale tak vidim ze holit jak saleny musim a dufat v zazrak :) kazdopadne asi si transplantovat fuzy nedam ...
diky za radu ludia

inak niekede hore dole som cital ze Tribulus na take daco ale tak ked necvicim tak to nebude mat na moje telo nejaky zly ucinok ? keby ze som to skusil brat

Magy

ak su na tvari miesta, kde fuzy nerastu a vznikaju tzv. prazdne flaky, nie je to ziadnym nedostatkom vitaminov ani nic podobne. je to bud lokalna deformacia podkozneho vaziva a chlpkovych korienkov, alebo genetika.
spytaj sa rodicov, ci na tych miestach si ako dieta nemal nejaky uraz, popaleninu, ranu...
lacnym riesenim je holenie dohladka, drahym je transplantacia korienkov/koze z miesta, kde to vadit nebude an tieto prazdne mapy. kolko to stoji, netusim. ale lacne to nebude. radovo v stovkach az tisicoch eur, podla rozsahu a poctu nutnych operacii.

unknown89

to iste stale.. teda od 18ky sa to nejak nezmenilo :D to su geny ... aj ked tato zarastal ako medved vzdy ... neviem cim to je