MELIR

Príspevok v téme: MELIR
adrianka

mam jemnucke svetlo hnede az medene vlasky po plecia, naozaj velmi jemne, neda sa s nimi robit ziaden uces, nedaju sa tvarovat, su rovne, malinko vlnite. chcem si dat na ne melir, no dost sa bojim, lebo uz len sampon mi ich poskodil, ostali suche a tazko sa rozcesavali. ako bude vyzerat melir na takychto vlasoch a co mi to urobi s vlasmi?

matuliq

ahoj nicoho sa neboj ja si melir davam vkuse a moje vlase vizeraju vzdy tak ako ja si prajem tak sa nebojkaj drzim ti palceki abi si ten svoj strach prekonala

lusijka

ja som prirodzena blondinka a davam si stale robit dvojfarebny melir- blond a svetlucko hnedy, ale dominuje ten blond..vslasy vyzeraju naozaj pekne a naturalne

fraisee

mne sa melir nepaci, resp videla som asi dva razy v zivote pekny melir, hlavne tie blondate meliry na tmavej hlave su fakt katastrofa, tie baby vyzeraju jak dzamoracky. pekny melir podla mna je na tmavych hnedych vlasoch taky svetlohnedy melir.vyzera to prirodzene a pekne.

melir

chcela som sa spytat ze aky ma byt oddstup od farbenia a melirovania. mam tmave vlasy a chcem do toho melir ale vlasy som mala farbene pred tyzdnom a pol, chyti mi to ?

pyrana

Melir ti vlasy opticky zhusti,ale nedaj si v ziadnom pripade odfarbovac,ak,tak len s velmi nizkym obsahom amoniaku.Mne kadernicka dava uz teraz len TINT ( tak sa to vola po anglicky,neviem presne ako po slovensky,ale asi preliv,alebo co) a to vobec vlasom neskodi,aspon teda minimalne.Ja si davam vacsinou 3farebny melir ton v tone.Skus sa poradit s kadernickou,ale radsej si vyber dobry salon hoc drahsi.Vela stastia.

jola

Melir ,zo vsetkych tonovacich produktov na vlasy skodi najviac .Este ak k tomu si chces dat svetly.No je to risk na jemne vlasy.Ale ak predsa chces si ho dat ,popros kadernicku nech ti ho robi s najslabsim peroxidom.Budes trochu dlhsie cakat pri jeho posobeni ,ale vysledok je rovnaky.A nechapem ako ti mohol sampon poskodit vlasy ? ved tam mysliem ,ze nieje ani peroxid,farba nejde do struktury vlasu ,ale farbou obali povrch vlasu ..tak neviem ,suche mas skor z necoho ineho