Stalo sa vam to?

Príspevok v téme: Stalo sa vam to?
kukucka25

ahojte, chcem sa vas opytat, ci sa vam niekedy stalo to, ze sa vam tak neskutocne pacil nejaky muz, ze ste boli pri nom uplne, ze mimo, nevedeli ste vypovedat ani jedno rozumne slovko (teda ked sa s nim rozpravam, pripadam si ako pubertiacka)...mam pocit, ze si o mne mysli, ze som vazne trafena..:D...ako aj ja sama sa tak citim a to uz mam dost rokov na to, aby som mala rozum a vedela sa normalne porozpravat s chlapom....ale pri nom sa citim uplne, ako som uz pisala, mimo.....neskutocne ma pritahuje a ked sme sa spoznali urcite som ho aj ja pritahovala (boli sme casto v kontakte)...lenze tym ako som ho postupom casu spoznavala som bola viac a viac z neho unesena a zacala som sa spravat ako pubertiacka..:(...preto sa ani necudujem, ze jeho zaujem o mna ochabol...ach jaaaaj, som ja ale trubka....teraz neviem co robit, chcem aby sa to zmenilo, aby som mohla zmenit jeho nazor na mna, aby ma lepsie spoznal, aby videl, ze som uplne v pohode zena, ktore vie co chce...a hlavne, ze sa bezne nespravam ako teraz posledne chvile s nim.....sorry ale musela som sa vykecat...radsej sa mu uz neozyvam, lebo sa bojim, ze zase nieco pokazim....ale nerozumiem tomuto mojmu spravaniu, nikdy som sa takto nechovala ako teraz, vzdy som vedela ako sa s chalanmi rozpravat, vzdy to bolo uvolnene...ale v tomto pripade je to des

kukucka25

arman....dakujem velmi pekne za vysvetlenie..;)...v urcitej veci mas uplnu pravdu a to v tom, ze musim najst samu seba a hlavne to, ci sa mam dostatocne rada...niekedy trpim tym, ze sa podcenujem a presne to mozno vyvolava aj to ostatne

arman

Stracas samu seba, a to nieje dobre.
Vola sa to, respektive da sa to celkom dobre nazvat ako, byt uneseny niecim.
Rovno dopredu ti poviem, ze taky vztah ti nikdy fungovat nebude, lebo budes prilis zavisla, namotana na toho druheho, a ten to bude pocitovat ako dusenie. Vztah ti bude fungovat, len ked budes sama sebou a stabilna, proste nebudes niecim unasana, a urcite nie (potencionalnym) partnerom.

Dalej sa dostanes len tak, ze budes hladat v sebe, co ti chyba a kde mas problem, slabiny, v sebapoznani, sebaucte, ci sa mas dostatocne rada, atd. Kym nenajdes svoju skutocnu osobnost, bude sa ti to stavat, a podla mna nielen v tejto oblasti, ale aj vselikde inde.

Este jedna a vec a to je ta, ze si daj pozor na manipulatorov... niekto muzi presne tuto vlastnost u zien vyuzivaju (ked sa im fyzicky paci) aby si s nou bohapusto uzili a potom ju odkopli. Respektive tahaju za nos viacero takych dam naraz.