Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Acne instensive formula set !

Príspevok v téme: Acne instensive formula set !
Sivenečka

Ahojte, včera mi došla táto čistiaca voda a krémik - teda celý set. U nás to veľmi populárne nieje, aj by som dokonca povedala že celkom neznáme, n v chorvátsku a srbsku a oných krajinách to používa mnoo "aknénosičov". Som zvedavá, výsledky sľubujú už za 4 týždne, pri ťažkom akné za 8 týždňov.

Máte niekdo s týmto prípravkom skúsenosti? :)

Ďakujem za každý názor a komentár

nikušak

Ahojte. Ja mám pozitívne skúsenosti, a to používam set len dva týždne. Akne sa mi vyhadzovalo nepravidelne, občas mala pleť horšie, inokedy lepšie obdobia. Ale zas ked som sa vyhádzala,tak to boli horšie podkožné formy akne čo miznú aj pár týždňov, síce nie veľa naraz, ale poostávali mi fľaky. Ak beriem lepšie obdobia,tak drobné akné a čierne bodky, rozšírené póry...set som začala používať práve v tom \"lepšom období\", takže mi akne zmizlo už po týždni,najmä z čela, tam mi ani nevidno fľaky..na lícach mi poostávali fľaky a nedohojené pupienky. Niekto písal, že to pleť vysušovalo...párkrát v týždni si robím aj peeling, nepoužívam len mydlo a vodu ako píšu v návode. Inak mi to pleť vôbec nevysušuje, ani ked používam len pleťovú vodu ráno. Na druhej strane, nepoužívam make-up (sú prázdniny) ale ked, tak minimalne. Kedysi som si musela dať aknecolor aj korektor a hrubú vrstvu púdru, dnes mi stačí bbkrém na zjednotenie farby pleti a korektor...puder len na to, aby sa mi pleť neleskla, čo je paráda, dokonca si ľudia všimli že mám aj pehy :D ktoré neostali skryté pod omietkou...takže zatial môžem odporučiť,chystám sa používať set 2 mesiace ak mi to jedno balenie tolko vydrží, čo si myslím že nie je problem, lebo krem sa lahko rozotiera aj ked je taký malinký, takže sa rychlo nemíňa. hádam pomiznú aj fľaky na lícach :)

Scene

ANO .. dnes uš mám pleť bez vyrážok :) ... 2 SETy som minul a mám pleť O.K. :) ..treba mať trpezlivosť .. vypadalo to že to vzdám pretože akoby sa to nemenilo .. no neprestávaj .. a výsledky prídu :)

Scene

Ja som to užíval .. prvé 2 týždne mierne zmeny , pokožka sa vysušuje treba natreť krémom ... 3 týžden lepšie .. teraz mám 4 týžden aj pár dní a žiadne akné. objednavam dalšiu davku odporúčam :)a to som ho mal po celej tvári ..

Sivenečka

Mimmma
Ahoj :)
No, používala som to,no musela som to vysadiť... Pleť mi to extrémne vysušovalo, až som mala na niektorých miestach takú draplavú kožu... Občasne to vyzeralo ako ekzém, no nič moc... A pod make upom to vyzeralo strašne,celá som bola zosušená... A ty? Pomohlo ti to?...
Ja som si objednala dado sens purderm kozmetiku a používam ju asi 5 dní, tak očakávam nejaké výsledky

Mimmma

No ja som si to nakoniec tiež zaobstarala, a použila som to zatiaľ len raz. Uvidíme. Ja mám dosť rozšírené akné, a skúšala som rôzne antibiotiká takže mne by už čaje asi nepomohli :D
Ale mám jednu otázku. Používaš make up? Dávaš si ho ráno po tej pleťovej vode normálne?

julietta

kašli na vselijaké kremiky, vodicky a daj si do poriadku obličky. Užívaj 3x denne lipovy caj+baza+zazvor+klinček. overene, vyskúšané, zabralo. super. ziadne predmenštruačné vyražky, vyražky po čokolade atd...držim prsty!!!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Acne instensive formula set ! - Fórum - ZDRAVIE.sk