Acai Verde skusenosti

bets

chcela by som sa opytat ako to beriete jednu rano a jednu večer? ci len jednu za den , dakujem

lebo ja som ich minule vysypala a zda sa mi ich tam byt nejako vela na to ze je to na dva mesiace balenie, zato chcem vediet ci sa nemaju davat dva krat denne dakujem :)

xdanielax

ja (zrejme naivne) stale verim, ze nikto so zdravym rozumom by si nemyslel, ze len tym, ze bude jest acai schudne.

dfmvfdef

Takze ... Acai nema ziadne extra ucinky na chudnutie ... je porovnatelni s mrkvou/paradajkou ... Mozte cvicit kolko chcete ale Acai vam pomoze jedine na travenie kedze obsahuje vela vlakniny .... su to obycajne cucoriedky akurat ze su vacsie --- maju viac vitaminov ... taze asi tak ... velmi medializovane ...

poki jana

..beriem ho 6.ty deň a mám pocit že to niečo do seba má...na váhe iba 1,5kg dole...ale mam pocit, že mam inu postavu..

Kačka

Zdravím, Acaí Verde mám doma a je skvělý. Mám ho sice jen týden, ale cítím se líp a i tělo během tak malé chvilky vypadá jinak. Jsem po porodu takže hledám způsob jak nic nedělat a zhubnout ..hodně z nás je tak naivních jako já jinak by jsme sem nepsali:)

barča

prosim niekoho kto si to uz objednal ako to funguje a ci vobec som mierne skepticka ale pocula som len samu chvalu potrebujem dat dole cca 10 kil nic hrozne to nie je ale na fitko bohuzial nemam cas :/

denixd

Ahojte tí co ste si to objednali vidíte nejake rozdiely ? rozmyslam medzi acai verde a caralluma ? co je lepsie ?