Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potraviny - prekyselenie organizmu

araz

mira
prave preto si myslim,že mám prekyselený organiznus,lebo som unavena,nervozna,podraždená,trapi ma ten zapach z ust a tie hlieny.

- mira

Testom pH krvi, slín ani moču prekyselenie nezistíš, pretože telo pužíva pufrovaciu reakciu na odstránenie prekyselenia krvi a v moči môžu byť kyseliny, pretože močom sa telo zbavuje prebytočných kyselín.
Tu ide o prekyselenie na úrovni buniek. To zistíš len tak, že pociťuješ nepokoj, máš zápaly, hlieny, slabú iminitu a celkove sa zle cítiš.

Prebytočné hlieny sa tvoria z hlienotvorných potravín, hlavne z mliečnych výrobkv a mlieka, bielej múky, tukov a jednoduchých cukrov.

araz

teraz som si urobila test PH na lakmusovom papieriku a vyšlo mi PH 7 čo je podla toho čo pisu idelane,tak neviem,mam problem zo zatakením hlienov a zapachom z ust,zo zubov to určite nemam,tak som myslela,že mam prekyselený organizmus,ale podla toho vysledku by to malo byt teda ok ?

Agnes999

Voda na pitie je dobra, ta je neutralna. Mozes pit aj nesladene bylinkove caje. Chlorella je proti prekysleniu tiez dobra. Z jedla plati, ze vacsinou ovocie a zelenina su zasadotvorne. Viac o tom najdes na nete. Jo, a co sa tyka kavy. Ako neskodi, ale je kyselinotvorna. Ked si das jednu slabu kavu denne, tak podla mna to vadit nebude. A odpoved na ako dlho je - navzdy.

araz

fakt kava škodí?tak tie vypijem denne 3.Tkže to by som mala asi odburat.Počula som aj o chlorele?mate s nou niekto skusenosti?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potraviny - prekyselenie organizmu - Fórum - ZDRAVIE.sk