Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opovrhuje mojou pracou

Príspevok v téme: Opovrhuje mojou pracou
rosalginka

Vyjadril sa ze ju neuznava mam Bc. a on ze napr. Mgr,Mudr,Judr je viac (ano je :) ) neskor zapotil ze tu ide hlavne o status v spolocnosti,(on ho ma) a ja pomaham ludom s Bc.nechape to a aj ked to nikdy nedal na sebe znat az do teraz tak ma ma za nieco menej.... ako sa s tym vysporiadt? zeny z jeho minuloti boli workoholicky tak ako je mozno aj on ...a ja som skor rodinny ty

Maoam

Aprilka: taky job by nebol nic pre mna, ale chapem uplne ten aspekt, ze robis to, co ta bavi a co milujes a o to ide, super, ze si sa nedala a urobila si si podla seba, vyborne :DD

Aprílka

Veď ja by som si inú prácu už nevedela ani predstaviť..milujem prácu v kancelárii s papiermi, musíme sa pekne obliekať čomu sa teším, ale on to nikdy nechápal..vždy hovoril, že: No ktovie kto sa tam okolo teba motá, kto ťa balí atď. mne to už išlo tak na nervy...vždy som mu vravela, že nebudem robiť nejakú predavačku len zato, že ty chceš...ON to nepochopil tak som spravila rázny krok buď práca alebo on. Dala som prednosť práci! Bohužiaľ. Mrzelo ma to, ale inak sa nedalo. Keď mi teraz frflal do roboty tak čo bude potom, keď sa zoberieme? Čo by mi hovoril potom? Myslím, že som spravila veľmi dobrý a rázny krok! Teraz mám priateľa, ktorý ma podporuje, páči sa mu moja práca :)

Iba Katka

Aprílka - ako na robím tiež v štátnom rezorte a nemenila by som tú prácu kvôli žiadnemu chlapovi a už vôbec nie kvôli pozícii predavačky.

Áno, v butikoch pracuje veľa dievčat, ale kde tie dievčatá budú, keď budú mať 40 rokov, vrásky, pár kíl navyše a prax len ako predavačka?

lost

Manipulator prvej triedy.. Chce mat zenu pod papucou, financne zavislu, aby si myslela ze "joj moj Muž je niekto, a ja som len uboha predavacka" (to velke M na slove muz je len z ironie).
To uz pomaly hranici s kupliarstvom :D

lost

Ved to je chory clovek, ked nechce aby jeho zena mala kontakty s takymi ludmi :)
Ved by mu to tiez mohlo prist vhod raz v buducnosti..
Typicky slovak :D vidi len pred nos :) a nie za (resp do dialky)

Aprílka

rosalginka
ja som sa ho nato pýtala x krát ale on mal vždy odpoveď, že prečo by si nemohla robiť ty predavačku keď ju môže robiť x dievčat..ale podľa mňa bola pravda niekde inde..on nemohol asi prehltnúť to, že prichádzam v práci do kontaktu s právnikmi,exekútormi, sudcami atď..že mám nejaké tie kontakty..ale to sa už nedalo vydržať stále počúvať dookol, že chod robiť predavačku..to už bolo na nervy...

Fero M.

Ak ti to vykrikuje teraz, bude aj o x rokov a už duplom ak on príde o prácu alebo budete surne potrebovať peniaze. Moju sestru tak ponižoval Ing. ktorý vyštudoval za uplatky a tokajské víno.

Skús prehodnotiť svoje priority alebo sa snim otvorene porozprávaj a aj mu povedz, že ti jeho tlak na teba ubližuje a že to ponižovanie je dehonestujúce pre teba. A uvedom si že kludne to isté môže spraviť aj pred známymi a pred kamošmi...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opovrhuje mojou pracou - Fórum - ZDRAVIE.sk