Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opovrhuje mojou pracou

Príspevok v téme: Opovrhuje mojou pracou
rosalginka

Vyjadril sa ze ju neuznava mam Bc. a on ze napr. Mgr,Mudr,Judr je viac (ano je :) ) neskor zapotil ze tu ide hlavne o status v spolocnosti,(on ho ma) a ja pomaham ludom s Bc.nechape to a aj ked to nikdy nedal na sebe znat az do teraz tak ma ma za nieco menej.... ako sa s tym vysporiadt? zeny z jeho minuloti boli workoholicky tak ako je mozno aj on ...a ja som skor rodinny ty

Aprílka

Iba Katka...neviem aký mal nato dôvod tvrdiť to a ešte k tomu som štátna správa..či žiarlil, že mám lepšiu prácu ako on fakt neviem. Prišlo mi to strašne divné a spravila som veľmi dobre, že som ho nechala aj keď mi to bolo po 3 rokoch ľúto, ale taký nátlak aký on robil na mňa kvoli práci som už nezniesla. Teraz som šťastná v práci, konečne nechodím uplakaná, s depkami či mám prácu nechať a odísť robiť predavačku...bolo to úplne na hlavu...!

Iba Katka

Aprílka, a má aj nejaký dôvod? Lebo mi príde nezmysel vymeniť prácu v kancelárií za nejakú predavačku

Aprílka

Zažila som si niečo podobné..chcel aby som odišla z práce (štát ma zamestnáva) mám skvelú robotu v kancelárii, víkendy voľné, atď. a môj EX chcel aby som dala výpoveď a išla robiť predavačku!

rosalginka

ale ked mam pocit ze hoí stale lubim... na druhej strane sa mi hnusi lebo pozera po inych , ale mne hovori ze ma lubi,stale stale mi to hovori. najprv zrani potom hladka...

sweater*

winki sa ti lahko pise, si asi nebola slepo zalubena co? laska vie byt niekedy pekne hnusna, je jedno aky je ten druhy clovek ked sa do neho strasne ale strasne zamilujes mozog ide na pekne dlhu dovolenku...

winki

Tak sa mu pozeraj do jeho očí a pretrp vedľa neho celý život v slzáchako len bezvýznamná osoba, ktorá mu bude robiť panáčika na gumičke.

rosalginka

ano strasne vela som s nim zazila ,nikoho som si nepripustila tak blizko.... vlastne dala som mu svoju cistu lasku a teraz viem ze sa mi uz neoplati tak cloveku odovzdat ako som to urobila.

Ja sa neviem pozbierat dala som mu uz 3 krat zbohom , vzdy ma prehovoril ,,, urobila som to aj osobne ale ked ma chytil zaruku a zapozeral sa nemohla som to ukoncit,urobila som to cez chat a aj tak som s nim.

Cely vztah som sa citila ze som sama ale po vztahu sa tiez tak budem a este horsie citit.ja sa neviem od neho odlucit nviem neviem!!!!

winki

Preboha, čo mohol pre teba znamenať chlap, čo ťa ponižoval? čo ťa dostal ako píšeš na úplne dno? čo ti zničil psychiku?
Veľa sa s ním zažila? a teraz čo? Pozbieraj sa a život ide ďalej, po čase v nás aj tak vždy ostanú len tie pekné spomienky.
Musíš to brať ako šancu na niečo nové, na niečo lepšie a nie ako stratu niečoho. Pozeraj sa dopredu a dávaj hlavu do piesku, len preto, že teraz si nevieš predstaviť svoj život bez neho.
Áno, samozrejme budeš mať depresie, budeš plakať, budeš si trieskať hlavu o múr, budeš chcieť umrieť, ale všetky tieto pocity budú len dočasné a potom príde slnko a ty začneš žiť svoj život, podľa svojích predstav a snov.

rosalginka

a ako to mam prekonat, bojim sa toho obdobia ze budem slaba, v depresiach ,bez stavy .. a on znamenal pre mna nieco ... s nim som vsetko zazila.. tak ako som ho milovala plne si uvedomujem ze ma znicil az skoro upne, moje sebavedomie, vsetko je na bode mrazu, aj v praci mam uz problem presadit sa, neverim si, a navyse sa citim ako totalne skareda zenske, ale totalne

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opovrhuje mojou pracou - Fórum - ZDRAVIE.sk