Opovrhuje mojou pracou

Príspevok v téme: Opovrhuje mojou pracou
rosalginka

Vyjadril sa ze ju neuznava mam Bc. a on ze napr. Mgr,Mudr,Judr je viac (ano je :) ) neskor zapotil ze tu ide hlavne o status v spolocnosti,(on ho ma) a ja pomaham ludom s Bc.nechape to a aj ked to nikdy nedal na sebe znat az do teraz tak ma ma za nieco menej.... ako sa s tym vysporiadt? zeny z jeho minuloti boli workoholicky tak ako je mozno aj on ...a ja som skor rodinny ty

Maoam

rosalginka, je to na tebe, mozem ti dat len tu radu s tym nieco robit, cim skor, tym lepsie pre teba, aj ked viem, ze je to hrozne tazke, ale neskor to bude este horsie

sweater*

kazdy mate svoj pohlad na svet a uznavate ine hodnoty, ak sa to da tak nazvat, takze neviem ako to chces zmenit, podla mna to nieje mozne

rosalginka

no a jendo ochorenie prerastlo do dalsie a tak a tak a teraz je to recidivujuce a ja chcem babatko , co ked nebude :(

rosalginka

nechcem brat dalsie lieky a tym si preplnovat organizmus takymi dristami vies ja mam zo zdravontictom co to spolocne ;) a ano mam moja mama .... je to moja najlepsia kamoska, mam este jednu taku dobru ale tak u nej je riziko ze to vykvaka i ked je dobry posluchac , raz uz vykvakala take veci tak az take osobne ako to ze som chora uz nehovorim a vlastne ja si myslim ze om aj neplodna ved ako dlho sa liecim a dokym som sa odhodlala ist k lekarovi tak tomu bolo pol roka a to prerastlo uz do neznesitelnich tazkosti.Hlavna vec ze som teraz v rukach lekara :)....Moja mama ma podporuje a vlastne ani nechce aby som s nim bola. Dakujem za tvoje rady, fcb nemozem zrusit kedze s ludmi z prace komunikujem aj cez ,,,,a ked zavola nezdvihnem no čo.. i ked :) :((((...ja viem ze ho mam kopnut do riti , a uz to aj urobim ano uvidis ....do 2 tyzdnov to urobim. Dala som si ultimatum,,,

Maoam

rosalginka este nieco, nie je hanba zazit nieco taketo, si este velmi mlada, naberas skusenosti, ale je obrovskou chybou v tom ostat, tato skusenost ti na nieco bude dobra, ale musis z toho von, teraz!

Maoam

rosalginka, pozbieraj nejake sily a chod k psychologovi, alebo aspon k neurologovi, mozno ti da na kratku dobu nejaky liek, aby si to lepsie zvladla, sekni s tym vztahom, aj ked si teraz myslis, ze to nedokazes, dokazes, ver mi ze ano, viem presne cim prechadzas, ale nemas inu moznost

blokni vsetko, pokec, FB, mail, zmen si cislo na mobil, jedina moznost aby si to dotiahla do konca, mas niekoho kto by ti bol oporou? rodina, kamaratka, hocikto?, aby si sa mala kde 'zachytit',a le osobne by som ti fakt kladla na srdce psychologa, aj ked len par sedeni + od lekara nieco na ukludnenie, aspon na dva tyzdne, nejake anxiolytikum, mozes to dostat aj od vseobecneho lekara, ale musis otvorene povedat o co ide

nemas inu moznost, lebo ked s nim ostanes, skoncis ako uplna psychicka troska + kedze ta neustale po kazdom sexe nakazi zas a znova, predpokladam, ze je to infekcia, ktora ked prejde do chronicity a nebude liecena, sposobi obrovske skody ,napr. neplodnost a pod., vramci zachovania vlastneho zivota a zdravia to ukoncit MUSIS

a potom hor sa do terapie

co sa infekcie tyka, ked skoncis vztah, reinfekcia nebude a budes sa moct vyliecit, aj ked to bude trvat par mesiacov

viem, ze si v uplnej depresii, mas stavy uzkosti a nemas ziadnu energiu, ale ak mas nejaky pud sebazachovy, nemas inu moznost, lebo skoncis velmi, velmi zle a to nema absolutne ziadny vyznam, toto riskovat

kopni ho do riti, este dnes a blokni vsetko, chod k lekarovi a vybav si tie sedenia a liec si tu chorobu, aj keby to malo trvat rok

bude lepsie, ver mi, ale musis toto urobit

rosalginka

aoj Maoam s tebou rada pokecam, ,beriem ta ako najnormalnejsiu z tohto fora ...jednu z normalnych ;) .... no nepoviem cim len to ze sa to so mnou vlceiue uz vyse roka , dnes som prisla od G. a zacinam 3 mesacnu liecbu :( ktora ani neviem ci zaberie,,, v lekarni necham vzdy plno penazi,,,neumiera sa na nu ale ja mam aj slabsiu imunitu a vzdy po styku alebo hocikedy sa to u mna objavi a jemu nic nie je !!! :( som z toho smutna a depta ma to a pisala som mu dnes z cakarne sms a neodpisal ... teraz je prihlaseny na chate a nepise , i ked vie ze sa ozve s tym ze che vediet ako som dopadla a ze mal vel aprace mat meeting gtak nemohol odpisat to je vzdy takto...