Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť hlavy, závrate

Príspevok v téme: Bolesť hlavy, závrate
Chesterka

Zdarvím. V poslednom čase ma neustále bolí hlava, nechutná pulzujúca bolesť zo stredu hlavy vyrážajúca do čela, pomaly až na spánky. Ibalgin a podobné veci nezaberajú. Ťažko sa mi sústredí a nedá sa mi dobre spať. A keď aj zaspím tak až veľmi neskoro a veľmi skoro sa potom ráno zobúdzam s bolesťou. Popri tom ma chytajú závrate počas dňa, nemám veľmi chuť jesť a piť sa snažím ale hej mám s tým problém už odjakživa. Dneska mi navyše zrazu z kľudu vybehol pulz nad 100 a v zäpätí o pol hodinu mi tak klesne, že odpadnem. Mám 19 rokov a už 4-tým rokom sa liečim na hypotyreózu (Euthyrox) a asi rok mám na základe dobrých výsledkov vysadený Sandonorm na hypertenziu. Domnievam sa, že hodný podiel na tom má momentálne moja psychická situácia ale ak máte nejaké iný pohľad na vec tak skúste poradiť. Ďakujem Vám

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť hlavy, závrate - Fórum - ZDRAVIE.sk